Resi Capital Spółka Akcyjna

Zobacz
Wróć
Quorum Apartments

Quorum Apartments

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
Wrocław, Szczepin, ul. gen. Władysława Sikorskiego
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Ogłoszenia w serwisie
321

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2021
Liczba kondygnacji
23
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
25 - 79 m²
Nieruchomości w inwestycji
341
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, strefa wypoczynku
Przestrzeń dodatkowa
balkon, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Kompleks Quorum to największy na Dolnym Śląsku projekt typu mixed-use. Poza 341 mieszkaniami od Resi Capital znajdą się tu między innymi przestrzenie usługowe i biurowe, uzupełnione strefami zieleni i relaksu, tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby rozwijającego się miasta i jego mieszkańców. Projekt usytuowany jest w ścisłym centrum Wrocławia, nad Odrą przy ul. Sikorskiego 28 na wrocławskim Szczepinie.
Obecnie trwają prace przy 24-kondygnacyjnej wieży mieszkalnej. Wszystkie lokale będą dostępne za pośrednictwem platformy mieszkaniowej Resi Capital lub w stacjonarnym biurze sprzedaży przy ul. Fabrycznej 6. Wykonawca przewiduje tu kawalerki, mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe – metraże od 25 do 79 mkw., z których rozpościerać się będzie widok na panoramę miasta. Dla mieszkańców przygotowane zostanie ponad 346 miejsc parkingowych.
Architektura kompleksu sprawi, że ze wspólnej podstawy wyrastać będą wieże. Na najwyższej, trzydziestej piątej kondygnacji jednej z nich znajdować się będzie taras widokowy, z którego odwiedzający będą mogli podziwiać wyjątkową panoramę Wrocławia i okolic. Wieża biurowa, która sięgnie 140 m stanie się drugim najwyższym budynkiem stolicy Dolnego Śląska. W parterze obiektów Quorum od strony wschodniej, północnej i zachodniej znajdą się lokale usługowe. Na podium całego kompleksu oraz na poziomie czwartej kondygnacji zaprojektowano także dostępne dla wszystkich pracowników i mieszkańców tarasy oraz zielone przestrzenie. Ponadto od południowej strony budynku D, po przeciwnej stronie ulicy, powstaną ogólnodostępne tereny zielone i deptak.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Resi Capital Spółka Akcyjna