Для України
Inwestycja deweloperska
podlaskie
Suwałki
ul. Poznańska
Perła Południa
Perła Południa

Perła Południa

ceny od 7 000 zł/m²
Racis Development Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Poznańska , Suwałki, Suwałki
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
45 /52

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
34.35 - 62.13 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon

Opis

Inwestycja

Perła Południa to wyjątkowy punkt na mapie Suwałk. To tu, w cichej i przytulnej okolicy bliskość natury spotyka się z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Funkcjonalne mieszkania i apartamenty, centrum relaksu rodzinnego na świeżym powietrzu, a także dobra komunikacja z głównymi ulicami miasta dają unikalną możliwość cieszenia się wygodą codzienności oraz łatwym dostępem do miejskich atrakcji i udogodnień.

Na inwestycję składa się 6 nowocześnie zaprojektowanych budynków połączonych z zaaranżowaną na potrzeby osiedla małą architekturą.

Jeżeli marzysz o mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy, a także o bezpiecznym i komfortowym miejscu zabaw dla Twoich dzieci, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z udogodnień, które oferuje miasto, to Perła Południa powstała właśnie z myślą o Tobie.

Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest w spokojnej, południowej części Suwałk, w bliskim sąsiedztwie lasu, Wigierskiego Parku Narodowego i Zalewu Arkadia. Droga do centrum miasta zmotoryzowanym mieszkańcom Perły Południa zajmie zaledwie kilka minut, a miłośnikom pieszych wycieczek – dwadzieścia minut. Efektownie zaaranżowana mała architektura i włączone do inwestycji centrum relaksu rodzinnego z kreatywnym placem zabaw i zewnętrzną siłownią są gwarancją beztroskich chwil relaksu w gronie najbliższych.

Zapraszam do kontaktu

Dział Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Dział Sprzedaży
573

Więcej ogłoszeń od Racis Development Sp. z o.o.