Idź do strony głównej
Garvest Real Estate
Garvest Real Estate
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Grunwald
Grunwald
Perfumiarnia w Parku Wilsona
Perfumiarnia w Parku Wilsona

Perfumiarnia w Parku Wilsona

Zapytaj o cenę
Garvest Real Estate
Lokalizacja
ul. Śniadeckich, Grunwald, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
34 /140

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Mamy pomysł na kwartał przy parku Wilsona.

Ukończyliśmy wygodne mieszkania Perfumiarni oraz budujemy mieszkania Perfumiarni 2. Poprzecinamy je alejkami, skwerami, z mnóstwem zieleni. Zabytkowe Betonhaus i Browar odnawiamy i otworzymy dla wszystkich już na wiosnę. Hotelem domkniemy pierzeję Głogowskiej.

Budujemy kwartał z widokiem na park i szacunkiem do przeszłości.

W miejscu dawnej fabryki perfum powstała Perfumiarnia - I etap inwestycji w Parku Wilsona.

Wysokie na 3m do 3,5m, jasne mieszkania z oknami od podłogi do sufitu i loggią wielkości salonu, z której roztacza się widok na najstarszy park Poznania. Nikt tak nie ma.

W Perumiarni_1 wybudowano łącznie 137 mieszkań w metrażach od 47 do ponad 136 m². Do każdego z mieszkań można dokupić miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Zobacz dostępne mieszkania, które są gotowe do odbioru - na żywo !

Domy Perfumiarni nawiązują tektoniką do pobliskich ekskluzywnych kamienic Dzielnicy Johowa z początku XX wieku. Duże mieszkania stają się jeszcze większe otwierając się na Park Wilsona balkonami w kształtach falujących koron drzew. Faluje cała elewacja, jakby płynna stawała się granica między budynkami i parkiem. Drewniane drzwi wejściowe prowadzą do wysokiego na 6 metrów holu, wyłożonego włoskim terazzo i drewnem Gustafs Scandinavia oświetlonego wysmakowanymi lampami DCWéditions i światłem padającym ze świetlika w dachu. Klatki schodowe doświetla słońce jak w sąsiednich reprezentacyjnych kamienicach i willach miejskich. Projekt domów Perfumiarni stworzyli JEMS Architekci, najbardziej uznana polska pracownia, mająca na koncie wiele spektakularnych projektów mieszkaniowych.

Jest coś luksusowego w tych domach – twierdzi partner JEMS Marcin Sadowski. – Są unikalne dzięki lokalizacji i architekturze. Bo luksus to niekoniecznie jest coś drogiego, luksus to jest coś czego nie ma w nadmiarze. Perfumiarnia jest luksusowa w dobrym tego słowa znaczeniu.

Umów się z nami i zobacz jakie mieszkania skrywa w swoich wnętrzach Perfumiarnia. Oprowadzimy Cię po ogrodach, pięknych częściach wspólnych i mieszkaniach aby przekonać się o standardzie ich wykończenia.

Perfumiarnia stanowi tylko część zabudowy kwartału.

Perfumiarnia i Perfumiarnia_2, którą właśnie budujemy stanowią tylko część zabudowy kwartału pomiędzy Śniadeckich, Głogowską a Parkiem. Inwestycję w Parku Wilsona dopełnią remontowany Betonhaus gdzie otwieramy restaurację, piekarnię i winiarnię. Remontujemy również dawny browar w którym planujemy SPA oraz kameralną powierzchnię biurową. Ostatnim etapem będzie aparthotel uzupełniający pierzeję ulicy Głogowskiej.

Tak jak w 1910 roku Poznaniacy ponownie będą mogli podziwiać wystawy, odpoczywać przy kawie w otoczeniu przepięknej architektury wnętrz i bujnej zieleni.

Autorem projektu odrestaurowania Browaru i Betonhausu jest biuro CDF Architekci

Inwestycję buduje Garvest Real Estate.

Butikowy fundusz kapitałowy, którego największym kapitałem są ludzie. Powstał w 2008 roku, żeby tworzyć innowacyjne projekty w segmencie nieruchomości premium. Ma na koncie wyłącznie spektakularne realizacje: biurowiec Bałtyk (wraz z Grupą VOX) i zespół Pixele w Poznaniu oraz Hotel Vienna House na warszawskim Mokotowie.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
533

Więcej ogłoszeń od Garvest Real Estate