Inwestycja deweloperska
mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
gen. Romana Abrahama
Pasaż Abrahama
Pasaż Abrahama

Pasaż Abrahama

ceny od 12 832 zł/m²
Lokalizacja
Warszawa, Praga-Południe, ul. gen. Romana Abrahama
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
34 /39

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Przy ulicy Abrahama 1A powstanie nowoczesny ośmiokodygnacyjny budynek, w którym znajdować się bedą 62 lokale mieszkalne, komórki lokatorskie, garaż podziemny, a w parterze lokale usługowe przeznaczone na wynajem.

Inwestycja „Pasaż Abrahama” znajduje się w atrakcyjnej przestrzeni na warszawskim Gocławiu. Pobliskie jezioro Balaton wraz z okalającym parkiem to rekreacyjne centrum dzielnicy. Przychodzą tu rodziny z dziećmi, osoby uprawiające sporty czy chcące posiedzieć nad wodą. Przez tę część miasta przepływa kanał Gocławski, wpadający do Jeziora Gocławskiego i kanał Nowa Ulga, łączący się z niezbyt odległą Wisłą.

Na Gocławiu znajduje się pełna infrastruktura miejska z licznymi kawiarniami, klubami, pubami, sklepami i punktami usługowymi. W pobliżu są 3 kościoły, 6 szkół, przedszkola, CH Atrium Promenada, pływalnia Wodnik, Hangar 646 z trampolinami, siłownie i kluby sportowe. Z obiektów wartych zobaczenia warto wymienić Przyczółek Grochowski, pomnik generała Fieldorfa, rzeźbę kota niezależnego Cyryla, Klub Kultury Gocław czy Centrum Plastyki.

Zapraszam do kontaktu

BJM Development
Ogłoszenie dewelopera
664

Więcej ogłoszeń od BJM Development