Для України
WróćInwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Trzaskowo
RowerowaOsiedle Trzaskowo Golf Club etap II
Osiedle Trzaskowo Golf Club etap II

Osiedle Trzaskowo Golf Club etap II

ceny od 5 166 zł/m²
Lokalizacja
Rowerowa , Trzaskowo, poznański
Typ nieruchomości
domy
Dostępne lokale
10 /10

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
108.45 - 115.96 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Osiedle Trzaskowo Golf Club etap II to nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budowane z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie spokój, kontakt z naturą oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Domy zostały zaprojektowane tak, aby spełniać potrzeby rodzin z dziećmi oraz osób, które chcą zamieszkać w Trzaskowie z powodu walorów przyrodniczych i rekreacyjnych okolicy – korzystają z oferty pola golfowego Trzaskowo Golf Club.

Inwestorem i generalnym wykonawcą Osiedla Trzaskowo Golf Club etap II jest Budex Development. LOKALIZACJA Trzaskowo położone jest w gminie Czerwonak, w powiecie poznańskim. Połączenie z drogą wojewódzką gwarantuje dogodny dojazd do Poznania, a lokalizacja wśród lasów i jezior – to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy chcą wygodnie mieszkać z dala od zgiełku miasta. Osiedle Trzaskowo Golf Club zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i pola golfowego Trzaskowo Golf Club oraz jezior, co decyduje o atrakcyjności tego miejsca.

OKOLICA Puszcza Zielonka to nie tylko urokliwe krajobrazy lasu, ale również atrakcje turystyczne: szlak kościołów drewnianych, szlak kajakowy oraz trasy rowerowe i dla miłośników nordic walking. Widok z okna na zielone pole golfowe? To kolejny atut Osiedla Trzaskowo Golf Club. Pole golfowe po sąsiedzku to gwarancja przyjaznego otoczenia, przestrzeni i ciszy. Trzaskowo Golf Club to nowoczesny ośrodek sportowo-rekreacyjny zapewniający atrakcje nie tylko dla golfistów. Pobliskie jezioro Trzaskowo o powierzchni ok 20 ha to idealne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe oraz wędkowanie. Jezioro słynie wśród wędkarzy jako jedno z najlepszych łowisk leszcza w Wielkopolsce.

WNĘTRZA Układ pomieszczeń domów Osiedla Trzaskowo Golf pozwala na dostosowanie wnętrz do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Parter domów został pomyślany jako część dzienna z przestronnym salonem oraz otwartą, jasną kuchnią. Piętro to część przeznaczona na potrzeby rodziny i aktywności zawodowej – na pierwszej kondygnacji mieszczą się sypialnie, pokoje dzieci lub pokój do pracy i biblioteka oraz komfortowa łazienka. Każdy dom ma garaż i ogród, który przy sprzyjającej pogodzie staje się miejscem bezpiecznych zabaw dla dzieci oraz wypoczynku po pracy.

Jeśli chcesz zamieszkać w tak urokliwym miejscu, zapraszamy do kontaktu.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej :


budex-wrzesnia.com.pl/

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Budex Development Sp.Z.O.O. Sp.K