Для України
Inwestycja deweloperska
pomorskie
Gdynia
Chylonia
ul. Chylońska 104 -110osiedle STO10 CHYLOŃSKA | BLISKO WSZYSTKO
osiedle STO10 CHYLOŃSKA | BLISKO WSZYSTKO

osiedle STO10 CHYLOŃSKA | BLISKO WSZYSTKO

Zapytaj o cenę
Reapolis
Lokalizacja
Gdynia, Chylonia, ul. Chylońska 104 -110
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2022
Dostępne lokale
9 /109

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
7
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
42 - 74 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty, monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, siłownia, place zabaw, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, pomieszczenie na rowery, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Osiedle STO10 Chylońska to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który powstaje w największej gdyńskiej dzielnicy - Chyloni. Chylonia to miejsce o bogatej historii i tradycji, a współcześnie to dynamicznie rozwijający się i pulsujący energią miejski organizm.

Osiedle tworzyć będą cztery niezależne budynki wielorodzinne z nowoczesnymi parterami usługowo-handlowymi. Latem 2020 r. oddaliśmy do użytkowania pierwszy z czterech budynków tworzących Osiedle i rozpoczęliśmy prace nad budową 2. etapu. 7-kondygnacyjne budynki wkomponowane będą w przestrzeń, w której zadbano o różne potrzeby mieszkańców, ich komfort życia, aktywny wypoczynek, rekreację, czy międzysąsiedzkie relacje. Osiedle wyposażone będzie m.in. w plac zabaw, strefę spotkań sąsiedzkich istrefę gier podwórkowych, ścieżkę biegową, czy crossfit na wolnym powietrzu. Zadbano też o części wspólne wewnątrz budynków wyposażając je w eleganckie, wygodne strefy wejścia.

Wybierając miejsce i projektując osiedle zadbaliśmy o różne aspekty: od wygodnie rozplanowanych mieszkań i części wspólnych, po bliskość sklepów, parków, szkół, czy przystanków komunikacji miejskiej (2-5 min spacerem).

Każde mieszkanie na Osiedlu wyposażyliśmy w przestronny balkon lub taras. Pod budynkami umieściliśmy dwupoziomowe hale garażowe, w których poza miejscami parkingowymi, znajdują się komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cichobieżne, szybkie windy, dostępne z poziomu hali garażowej.

Osiedle STO10 Chylońska - tu BLISKO jest WSZYSTKO i życie toczy się na 110%

Zapraszam do kontaktu

Reapolis
Ogłoszenie dewelopera
Reapolis
588

Więcej ogłoszeń od Reapolis