Для України
WróćInwestycja deweloperska
kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
ul. Fordońska
Osiedle Panorama Wiślana | LEM-BUD Deweloper
Osiedle Panorama Wiślana | LEM-BUD Deweloper

Osiedle Panorama Wiślana | LEM-BUD Deweloper

Zapytaj o cenę
LEM-BUD
Lokalizacja
Bydgoszcz, Fordon, ul. Fordońska
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
111 /10

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
36.05 - 124.36 m²
Wysokość pomieszczeń
268 - 280 cm
Bezpieczeństwo
monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Osiedle Panorama Wiślana to projekt, na który docelowo składać się będzie dziesięć budynków wielorodzinnych wraz z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi. W ramach osiedla zrealizowane zostaną zróżnicowane lokale mieszkalne - od małych, idealnych dla celów inwestycyjnych, po przestronne sześciopokojowe mieszkania z widokiem na nadwiślańskie tereny.

Design w elegancki sposób łączy ze sobą grafitowe przeszklenia w postaci balkonów oraz elementy imitujące cegłę, nawiązując tym samym do uprzednio istniejącej na tym terenie cegielni. Dopełnieniem będą wysokie przeszklenia okien, które nadadzą mieszkaniom przyjaznej przestrzeni. Zarówno budynki, części wspólne, jak i aranżacja terenu osiedla zostaną wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Panorama Wiślana to osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie przepięknych nadwiślańskich terenów oraz Parku Milenijnego. Z uwagi na łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, szlaków pieszych i rowerowych z pewnością będzie to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Mieszkańcy parterów będą mogli się cieszyć przynależnymi do mieszkań ogródkami, natomiast mieszkańcy wyższych kondygnacji wypoczynkiem na przestronnych balkonach i tarasach.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, teren osiedla będzie monitorowany.

Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.


Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od LEM-BUD