Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry
OSIEDLE OLIMPIJCZYKÓW ETAP II
OSIEDLE OLIMPIJCZYKÓW ETAP II

OSIEDLE OLIMPIJCZYKÓW ETAP II

ceny od 6 500 zł/m²
Lokalizacja
Tarnowskie Góry, tarnogórski, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2025
Dostępne lokale
15 /63

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2023
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
34 - 120 m²
Wysokość pomieszczeń
264 - 273 cm
Bezpieczeństwo
monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Osiedle Olimpijczyków to nowoczesny i komfortowy kompleks mieszkaniowy w centrum Tarnowskich Gór, nieopodal Parku Miejskiego oraz Parku Wodnego i Hali Sportowej.

Przy ulicy Olimpijczyków w ramach I etapu inwestycji powstał już czterokondygnacyjny budynek, obecnie przystępujemy do realizacji II etapu inwestycji. W ramach II etapu również został zaprojektowany budynek czterokondygnacyjny, który mieści 62 funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach od 34 do 120 m2. W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe mieszkania dwupokojowe, jak i bardzo przestronne i komfortowe apartamenty. Dla mieszkań na parterze przewidziano wydzielone ogródki.

Na parterze dodatkowo zaprojektowany został lokal handlowo – usługowy. Miejsca postojowe zapewnia przestronny podziemny garaż wielostanowiskowy oraz parkingi naziemne. Wygospodarowano również miejsce dla 33 komórek lokatorskich.

Podkreślić należy, że i tym razem postaraliśmy się, aby nasze apartamenty nawiązywały do nowoczesnych trendów, łączyły funkcjonalność i prostotę, jednocześnie zachowując elegancję oraz szerokie możliwości aranżacji. Uzyskaliśmy to, projektując jasne i ustawne przestrzenie z dużymi oknami.

Jednym z głównych priorytetów jest prywatność mieszkańców, dlatego zaprojektowano tarasy i balkony oddzielone od siebie, a pomiędzy pierwszym i kolejnymi etapami zapewniamy duże odległości. Na ostatnim piętrze znajdują się przestronne, wielkopowierzchniowe apartamenty z dużymi tarasami. Mieszkania na parterze natomiast posiadają wydzielone powierzchnie do zaaranżowania ogrodu.

Wszystkie mieszkania mogą być wyposażone w system smart home, w mieszkaniach na parterze i apartamentach na ostatnim piętrze można zamontować rolety zewnętrze, a w garażu podziemnym dla części miejsc parkingowych przewidziano instalację do ładowania samochodów elektrycznych.

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa zapytanie dotyczące naszej aktualnej oferty.

Zapraszam do kontaktu

Marcin Lisek
Ogłoszenie dewelopera
798

Więcej ogłoszeń od INDELIT OLIMPIJCZYKÓW Sp. z o.o.