Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
lubelskie
Lublin
Ponikwoda
Osiedle Narcyzowe
Osiedle Narcyzowe

Osiedle Narcyzowe

Zapytaj o cenę
PPH ORION
Lokalizacja
ul. Narcyzowa, Ponikwoda, Lublin, lubelskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2025
Dostępne lokale
115 /177

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji

Inwestycja obejmuje zespół 10 budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z lokalami usługowymi.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje zespół trzech budynków N4 N5 N6. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na II – III kwartał 2025 roku.

W dziesięciu budynkach zostało zaprojektowanych około 650 mieszkań o powierzchni od 25 do 120m2. Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość wyboru zarówno wśród małych mieszkań tzw. kawalerek, jaki i mieszkań 2-, 3- lub 4-pokojowych. Plan każdego mieszkania został przygotowany i dopracowany pod kątem funkcjonalności oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni.

Budynki zostaną wyposażone w wygodne windy, którymi w szybkim tempie będzie można dotrzeć zarówno na kondygnacje nadziemne jak i na poziom -1, gdzie znajdą się podziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Mając na uwadze wygodę mieszkańców w budynkach znajdą się pomieszczenia zamykane na klucz, w których będzie można bezpiecznie zostawić wózek lub rower.

Wszystkie kondygnacje budynków a także zewnętrzne miejsca postojowe, śmietniki czy place zabaw będą w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Na terenie osiedla znajdą się także stanowiska postojowe z których będą mogły korzystać osoby niepełnosprawne. W centrum osiedla powstanie bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych, a niepowtarzalny klimat podkreślać będzie pięknie zaaranżowana zieleń.

Zapraszam do kontaktu

Dział sprzedaży mieszkań
Ogłoszenie dewelopera
Dział sprzedaży mieszkań
602

Więcej ogłoszeń od PPH ORION