Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto
Sypniewo
Osiedle Malarska
Osiedle Malarska

Osiedle Malarska

ceny od 5 404 zł/m²
Partner KDM Deweloper Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Lokalizacja
Malarska, Sypniewo, Nowe Miasto, Poznań, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
22 /117

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja

Projekt mieszkaniowy Malarska to przestrzeń, która niesie ze sobą wiele możliwości w ramach najnowszych i pożądanych udogodnień oraz rozwiązań architektonicznych. Naszym zamierzeniem jest stworzenie takiego miejsca, które stanie się synonimem komfortu i bezpieczeństwa, gdzie pojęcie „wymarzony dom” nabierze realnego charakteru. Projektując osiedle korzystaliśmy z wyobrażeń i oczekiwań wszystkich osób szukających własnego, wyjątkowego miejsca na ziemi. Tym samym nasza propozycja skierowana jest zarówno do rodzin, singli czy seniorów. Tu każdy odnajdzie szczęście i spokój oraz wiele możliwości dla różnych form odpoczynku czy aktywności fizycznej.

Priorytetowym założeniem osiedla to jego kompleksowość. KDM Deweloper jest odpowiedzialny za wszelkie aspekty począwszy od prac koncepcyjnych i stworzenia projektu, poprzez prace budowlane, a skończywszy na usługach posprzedażowych. Kompleksowość to również przygotowanie ergonomicznej, a zarazem estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni, która dzięki swoim licznym udogodnieniom przyczyni się do komfortowego zamieszkiwania. Realizacja projektu Malarska została podzielona na 6 etapów. W pierwszym z nich powstanie 38 lokali w zabudowie szeregowej. Wśród nich będą 4 domy po 4 – lokale każdy. W tej zabudowie proponujemy 2 typy mieszkań. Mniejsze o powierzchni od 90,21 do 91,66 mkw. oraz większy o powierzchni 126,94 mkw. Wszystkie będą 2 – poziomowe. Właściciele lokali mniejszych będą mieli do dyspozycji przestronny salon z aneksem kuchennym, 3 pokoje i 2 łazienki, spiżarnie, ogródek, garaż o powierzchni 18 mkw. oraz dodatkowe miejsce postojowe przed domem. Z kolei w przypadku lokali większych, o powierzchni 126,94 mkw, dostępny będzie duży salon z aneksem kuchennym, 4 pokoje, 3 łazienki, garderoba, pralnia, garaż oraz także dodatkowe miejsce postojowe przed domem. Wielkość działki uzależniona jest od wyboru konkretnego lokalu.

Kolejną ofertą w ramach I etapu jest szereg z 22 mieszkaniami o powierzchni od 44,90 do 77,96 mkw. Do wyboru są lokale parterowe lub na piętrze. Mieszkania najmniejsze to salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka, a także garaż. Z kolei mieszkania większe to salon a aneksem kuchennym, 2 sypialnia, łazienka, a także garaż. W zależności od wyboru konkretnego mieszkania ofertę uzupełni ogródek – dla lokali na parterze lub taras – przy mieszkaniach na piętrze. Budowa I etapu już się rozpoczęła, a planowany termin zakończenia to III kwartał 2022 roku. Docelowo inwestycja będzie liczyć ponad 400 mieszkań i domów oraz 27 lokali usługowych.

Inwestor

KDM Deweloper to my. Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają budować i pomagać swoim klientom. Na sprzedaży mieszkań zjedliśmy zęby. Jesteśmy dużą poznańską firmą, dlatego możemy sobie pozwolić na poświęcenie Ci czasu. Poczekamy na kredyt, pomożemy skompletować dokumenty, obejrzymy z Tobą najgłębsze zakamarki budynku.

Zaczynaliśmy jako firma budowlana. Budowaliśmy dla rodzin. W 2009 roku zaczęliśmy pracować z poznańskimi deweloperami. Byliśmy wykonawcami i podwykonawcami inwestycji. Od podszewki poznaliśmy potrzeby Klientów deweloperów, czyli przyszłych mieszkańców budowanych osiedli. Aż pewnego dnia rozwinęliśmy skrzydła i szybko okazało się, że jesteśmy solidnym partnerem, który buduje osiedla i domy, ale również zaufanie. Dajemy pewność, że zamieszkasz w swoim M szybko i sprawnie.

Zapraszam do kontaktu

Marcin Ostojski
Ogłoszenie dewelopera
Marcin Ostojski
515

Więcej ogłoszeń od Partner KDM Deweloper Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa