Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Dopiewo
Skórzewo
Osiedle Komfortia IV
Osiedle Komfortia IV

Osiedle Komfortia IV

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Chopina, Skórzewo, Dopiewo, poznański, wielkopolskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
3 kwartał 2024
Dostępne lokale
12 /24

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja
Inspiracją do powstania osiedla Komfortia IV były potrzeby naszych klientów. Ustawne i przestronne mieszkania o optymalnym metrażu, poczucie komfortu i intymności oraz doskonała lokalizacja w dynamicznie rozwijającym się Skórzewie to główne atuty naszej inwestycji. Osiedle Komfortia IV to sześć powtarzalnych, dwukondygnacyjnych szeregów z mieszkaniami o powierzchni 41 m2 lub 49 m2 oraz z bliźniakami o metrażu 69 m2. Mieszkania bliźniakach to lokale czteropokojowe z ogrodami. Usytuowane są na szczytach szeregów, co zapewnia prywatność i poczucie komfortu. Mniejsze lokale usytuowane są wewnątrz szeregów. Do wyboru mamy parterowe mieszkania dwupokojowe z ogrodami oraz mieszkania trzypokojowe z balkonami. Oba typy lokali mają własne, niezależne wejścia. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin realizacji:
I etap - IV kwartał 2024
II etap - III kwartał 2025
III etap - IV kwartał 2025

Lokalizacja
Osiedle umiejscowione jest przy ul. Chopina w Skórzewie.
Skórzewo to doskonałe miejsce do życia. Wygodny dojazd trasą S11 to dopiero początek zalet. Jeśli nie masz samochodu, możesz skorzystać z komunikacji miejskiej.
W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola i żłobki, liczne punkty handlowe i usługowe, restauracje, apteki, punkty opieki medycznej oraz Kościół.

O nas
Twórczość. Wartość. Otwartość. Jakość. Elegancja.

Misja..., czyli Twoje M!

Działamy inaczej niż wszyscy. Projektując - szukamy ciekawych lokalizacji, gdzie tworzymy miejsca, w których żyje się po prostu lepiej. Współpracujemy z architektami, którzy podzielają nasze wartości - dbają jednocześnie o estetykę, jak i funkcjonalność projektowanych powierzchni. Naszą misją jest spełnianie Twoich Marzeń!

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
602

Więcej ogłoszeń od Twoje M