Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
pomorskie
tczewski
Tczew - gmina wiejska
Rokitki
Osiedle Kociewskie
Osiedle Kociewskie

Osiedle Kociewskie

ceny od 6 132 zł/m²
Lokalizacja
ul. Tczewska, Rokitki, Tczew, tczewski, pomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
27 /29

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
27 - 56 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, place zabaw, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, taras

Opis

Osiedle Kociewskie to nowoczesny projekt, który powstał w pobliżu Tczewa. Lokalizacja ta pozwala mieszkańcom korzystać z uroków okolicznej przyrody i jednocześnie zapewnia codzienną wygodę ze względu na bliskość miasta. Wyróżnikiem inwestycji jest jej kameralny charakter wynikający z niskiej zabudowy i dużych odległości pomiędzy budynkami, który zagwarantuje wszystkim mieszkańcom swobodę i poczucie prywatności.

Atutem osiedla Kociewskiego jest jego lokalizacja. W najbliższej okolicy znajdują się piękne tereny zielone, szkoła podstawowa, duży plac zabaw oraz atrakcyjny kompleks Rokitki Park.

Ponadto, położenie w odległości zaledwie 2 km od Tczewa da mieszkańcom wiele możliwości. Dzięki znajdującemu się niedaleko inwestycji przystankowi autobusowemu osoby zamieszkujące kompleks mogą szybko i wygodnie dostać się do centrum miasta i korzystać z jego bogatej infrastruktury.

Lokale powstałe w ramach osiedla Kociewskiego gwarantują mieszkańcom najwyższy komfort i funkcjonalność. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby dawać maksimum możliwości aranżacyjnych. Właściciele lokali znajdujących się na parterze mogą cieszyć się z posiadania prywatnych ogródków, a osoby zamieszkujące wyższe kondygnacje mają do dyspozycji przestronne balkony. Dodatkowo w budynkach zastosowano takie udogodnienia jak wózkarnie oraz windy, które w znaczący sposób przekładają się na komfort mieszkańców.

Zapraszam do kontaktu

Klaudia Butrym
Ogłoszenie dewelopera
Klaudia Butrym
694

Więcej ogłoszeń od Dekpol Deweloper sp. z o.o.