Inwestycja deweloperska
śląskie
Częstochowa
Północ
Makuszyńskiego
Osiedle Kawie Wzgórza
Osiedle Kawie Wzgórza

Osiedle Kawie Wzgórza

ceny od 6 400 zł/m²
KUBAT INVESTMENTS A.M. KUBAT SPÓŁKA JAWNA
Lokalizacja
Częstochowa, Północ, ul. Makuszyńskiego
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2024
Dostępne lokale
27 /80

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
44 - 73 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
balkon, taras, miejsce parkingowe naziemne

Opis

KUBAT INVESTMENTS - OSIEDLE KAWIE WZGÓRZA

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów deweloperskich na terenie prywatnego i zamkniętego Osiedla Kawie Wzgórza. Inwestycja obejmuje prestiżową inwestycję apartamentów zlokalizowaną w dzielnicy Północ przy ulicy Makuszyńskiego.

Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu zadrzewionego kompleksu Gór Kawich – dwóch wzgórz o wysokości 294 metrów oraz terenów rekreacyjnych Lasu Aniołowskiego. Świeże powietrze oraz spokojna okolica są to niezaprzeczalne atuty Osiedla Kawie Wzgórza.

Oferowane apartamentowce są realizowane w harmonijnej i nowoczesnej architekturze, która została wkomponowana w pełną zieleni zadrzewioną okolicę.

Oferowane apartamenty to propozycja dla klientów ceniących bezpieczeństwo, komfort życia, spokój i wygodę. Oferujemy apartamenty na parterze z dostępem do przynależnych ogródków o powierzchni od około 100 do około 170 mkw wraz z tarasami oraz apartamenty na piętrze z nowoczesnymi oraz funkcjonalnymi tarasami o powierzchni około 12 mkw. Powierzchnia oferowanych przez nas apartamentów waha się od około 45 do około 74 mkw.

Apartamenty zlokalizowane zostały na terenie monitorowanego oraz zamkniętego osiedla nowoczesnych apartamentowców wykonanych w technologii tradycyjnej murowanej ulepszonej z materiałów wysokiej jakości.

Rozmieszczenie poszczególnych budynków oraz infrastruktura komunikacyjna oraz rekreacyjna została zaprojektowana ze szczególną starannością oraz w harmonii z naturą w celu zapewnienia prywatności oraz komfortu dla naszych Klientów.

Plac zabaw, tereny zielone oraz strefa nasadzeń zieleni izolacyjnej zostały precyzyjnie zaprojektowane i wykonane aby nadać osiedlu wyjątkowy i kameralny charakter. W taki sposób zaaranżowana przestrzeń tworzy dogodne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Na terenie osiedla zostały zaprojektowane drogi wewnętrzne o szerokości 6 metrów oraz dodatkowe miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz gości.

Ogólnodostępne, dodatkowe miejsca parkingowe mają zapewnić komfort Mieszkańcom osiedla Kawie Wzgórza.

Dla Klientów ceniących spędzanie czasu wolnego z przyjaciółmi wśród natury stworzyliśmy przestronne lokale parterowe z bezpośrednim wyjściem na zielony, prywatny ogród.

LOKALIZACJA

Osiedla Kawie Wzgórza zlokalizowane jest przy zbiegu ulicy Makuszyńskiego oraz Alei Marszałkowskiej. Lokalizacja ta łączy w sobie dwie bardzo ważne zalety: jest bardzo dobra skomunikowana z miastem dzięki bliskości węzła z drogą DK-92 oraz umiejscowiona jest w jednej z najbardziej zielonych części Częstochowy.

Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Północ przy ulicy Makuszyńskiego. Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie zadrzewionego kompleksu Gór Kawich – dwóch wzgórz o wysokości 294 metrów oraz terenów rekreacyjnych Lasu Aniołowskiego.

O NAS

Kubat Investments zajmuje się działalnością deweloperską. Nasze realizacje dotyczą zabudowy mieszkaniowej obejmującej budynki jednorodzinne, wielorodzinne oraz apartamentowce. Realizowane przez nas projekty obejmują kompleksową obsługę inwestycji od momentu nabycia gruntu do przekazania nieruchomości w stanie deweloperskim Klientom.

Osiedla realizowane przez Kubat Investments są tworzone z uwzględnieniem nowoczesnych trendów w budownictwie przy zachowaniu harmonii z naturą. Nasze projekty są tworzone z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań i technologii.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Sebastian Wygaś
Ogłoszenie dewelopera
Sebastian Wygaś
502

Więcej ogłoszeń od KUBAT INVESTMENTS A.M. KUBAT SPÓŁKA JAWNA