Idź do strony głównej
Ambud-Invest A.M. Cieśluk spółka komandytowa
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
Warszawa
Wawer
Las
Osiedle Gułowska
Osiedle Gułowska

Osiedle Gułowska

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Poprawna 95, Las, Wawer, Warszawa, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
3 kwartał 2025
Dostępne lokale
18 /18

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja

Opis

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych segmentów na Osiedlu Gułowska przy ul. Poprawnej 95, kolejnej bezczynszowej inwestycji AMBUD Invest w warszawskim Wawrze!

Doskonała lokalizacja to główny atut tej inwestycji, która znajduje się na granicy osiedla Gocław, w dzielnicy Praga-Południe. Cicha i spokojna okolica, otoczona kameralną zabudową jednorodzinną, zapewnia dostęp do licznych udogodnień, jednocześnie pozostając w niedalekiej odległości od przedszkoli, szkół, restauracji, sklepów, centrów handlowych oraz pętli autobusowej, umożliwiającej bezpośredni dojazd do dzielnic położonych w centrum oraz w prawobrzeżnej części miasta.

  • Inwestycja składająca się z 18-stu bezczynszowych segmentów w zabudowie bliźniaczej, oferuje niewielką społeczność, co sprzyja spokojnej atmosferze i bliskim sąsiedzkim relacjom.
  • Domy o powierzchni od 142 do 162 m²: Nasze segmenty jednorodzinne oferują różnorodność powierzchni, pozwalając Ci wybrać idealny rozmiar dla Twojej rodziny.
  • Działki od 160 m² do 307 m²: Każdy segment jest osadzony na przestronnej działce, co daje Ci mnóstwo przestrzeni na własny ogród, plac zabaw dla dzieci czy relaksujący zakątek.
  • Atrakcyjna lokalizacja: Nasze segmenty znajdują się w dogodnej lokalizacji, blisko ważnych punktów usługowych, a jednocześnie w spokojnej okolicy, co zapewnia doskonałe warunki do życia.
  • Instalacje teletechniczne: Dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu, zapewnimy odpowiednią infrastrukturę do instalacji systemów bezpieczeństwa i komunikacji.
  • Wyprowadzenie zasilania do instalacji fotowoltaicznej, ładowarki samochodowej i oświetlenia ogrodowego: Dbamy o ekologię i oszczędność energii, oferując możliwość korzystania z odnawialnych źródeł energii!
  • Ogrzewanie podłogowe w łazienkach i wiatrołapie: Zapewniamy Ci komfort, zwłaszcza w zimne dni, dzięki nowoczesnemu ogrzewaniu podłogowemu w kluczowych pomieszczeniach.
  • Wysoka jakość materiałów budowlanych: Nasze segmenty są budowane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Wszystkie domy zostaną przekazane w standardzie deweloperskim, a przewidywany termin zakończenia budowy to trzeci kwartał 2025 roku.

Oferujemy sprzedaż bez pośredników, co oznacza brak opłaty PCC oraz zerową prowizję.

Nasz zespół jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i przeprowadzić Cię przez proces zakupu.

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakiekolwiek wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
572

Więcej ogłoszeń od Ambud-Invest A.M. Cieśluk spółka komandytowa