Inwestycja deweloperska
śląskie
Katowice
Brynów-Zgrzebnioka
Brynów
Dworska
Osiedle Dworska
Osiedle Dworska

Osiedle Dworska

ceny od 9 406 zł/m²
Lokalizacja
Katowice, Brynów, ul. Dworska
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
43 /61

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O INWESTYCJI

Osiedle Dworska powstało z największą dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na najwyższy standard i wygodę mieszkańców. Do budowy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały i technologie przyszłości. Projekt każdego pomieszczenia powstał z dużym naciskiem na wygodę i ergonomię. Możliwość indywidualnej aranżacji lokali daje swobodę w kreowaniu przestrzeni do wygodnego życia. Duży wybór mieszkań od 1 do 4 pokoi, powierzchnia od 34 m2 do 100 m2.

NOWOCZESNY DESIGN

Niekonwencjonalna bryła budynku idealnie wpisuje się w otaczającą zabudowę. Przykuwa uwagę prostą, lecz niebanalną formą. Zastosowane materiały elewacyjne nadają nowoczesnego, a zarazem eleganckiego charakteru. Tynki będą utrzymane w odcieniach bieli i grafitu. Aby podkreślić nowoczesność i lekkość budynku balkony zostaną wyposażone w szklane balustrady. Zdecydowane, dynamiczne linie elewacji oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia ze śródmiejską architekturą najwyższej jakości.

BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWANIA

Bezpieczeństwo finansowania i ochrona środków naszych klientów. Nasza inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym. Środki klientów wpłacane na otwarty rachunek powierniczy uwalniane są przez Bank dopiero po zrealizowaniu kolejnych etapów budowy.

LOKALIZACJA

Osiedle Dworska położone jest w prestiżowej dzielnicy Katowic – Brynowie, zaledwie 5 minut samochodem od centrum miasta. Najbliższe otoczenie inwestycji to dwa zielone miejsca – Parku Kościuszki oraz Dolina 3-Stawów. Kolejnym atutem jest doskonałe połączenie z wiodącymi szlakami komunikacyjnymi: autostrada A4, Drogowa Trasa Średnicowa, trasa S86 kierunek Bielsko-Łódź. Dodatkowo w okolicy znajdują się liczne usługi, sklepy, szkoły, restauracje oraz punkty rekreacyjne takie, jak siłownia, basen i korty tenisowe.

O DEWELOPERZE

Jesteśmy jednym z największych deweloperów na Śląsku. W branży budowlanej działamy już od ponad 35 lat. Zawsze tworzymy z myślą o miejscach stylowych, z duszą, które wniosą nową jakość do przestrzeni miejskiej. Posiadamy doświadczenie i spójną wizję, ale cały czas śledzimy trendy i poszukujemy najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Budowane przez nas obiekty to przestrzenie pełne możliwości, w których przede wszystkim mieszka lub pracuje się komfortowo.

Zapraszam do kontaktu

Monika Piątek
Ogłoszenie dewelopera
725

Więcej ogłoszeń od Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa HOLDIMEX Sp. z o.o.