Для України

Supersam Development 1 Sp. z o.o.

Pełna oferta
WróćInwestycja deweloperska
mazowieckie
piaseczyński
Nowa Iwiczna
Osiedle domów jednorodzinnych Nowa Iwiczna
Osiedle domów jednorodzinnych Nowa Iwiczna

Osiedle domów jednorodzinnych Nowa Iwiczna

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
Nowa Iwiczna, piaseczyński, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
3 kwartał 2022
Dostępne lokale
13 /14

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
149 - 151 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Kameralne Osiedle położone w NOWEJ IWICZNEJ w gminie Lesznowola - 14 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na działkach własnych o powierzchni: jedna 656 m2 i pozostałe od 384 do 393 m2

Adres: Nowa Iwiczna, ul. Turystyczna 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28

Opis standardu:

Budynek jest wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Ściany nośne z ceramiki poryzowanej. Fundamenty murowane betonowe. Słupy nośne i filarki żelbetowe, monolityczne. Kominy prefabrykowane z kształtek betonowych. Izolacja termiczna przegród zewnętrznych i podłogi na gruncie o grubości 20 cm. Budynek bez podpiwniczenia. Podłoga na gruncie w pomieszczeniach mieszkalnych betonowa, wylewana na podsypce z zagęszczonego partiami piasku z zastosowaniem izolacji przeciwwilgociowej.

Nad parterem strop żelbetowy monolityczny. Nad piętrem strop drewniany, ocieplany. Dach tradycyjny, kryty dachówką ceramiczną, czterospadowy, przy pełnym deskowaniu i wstępnym pokryciu z papy bitumicznej.

Zadaszenia zewnętrzne w formie nadwieszenia dachu. Nadproża systemowe i monolityczne. Ściany dzielące wewnętrzne o charakterze nienośnym, murowane o grubości 11,5 cm i 18,5 cm. Izolacje termiczne ścian dwuwarstwowych zewnętrznych: styropian 20 cm, w części garażowej 15 cm; pod okładziną HPL wełna mineralna. Strop nad piętrem wełna mineralna.

Wykończenie elewacji zewnętrznej oparte jest na trzech głównych, przeplatających się typach powierzchni: gładkiej wykończonej tynkiem mineralnym, okładzinowej HPL (laminat wysokociśnieniowy) i tynku mozaikowym w części cokołowej. Okładzina HPL mocowana do rusztu systemowego producenta.

Obróbki blacharskie z blachy powlekanej w kolorze brązowym RAL 8019.

Balustrady stalowe, malowane.

Brama garażowa segmentowa obsługiwana automatycznie.

Okna drewniane trójszybowe. Drzwi zewnętrzne drewniane.

Wykończenie wewnętrzne budynku: stan deweloperski (bez białego montażu). Tynki wewnętrzne i wykończenie ścian wykonane metodą tradycyjną, wapienno-piaskowe, gąbkowane w oparciu o piach kwarcowy. Sufity wykonane metodą tradycyjną, wapienno-piaskowe, gąbkowane w oparciu o piach kwarcowy. Strop nad piętrem wykończony w technologii płyty G-K z wyprawą wapienno piaskową. Schody: monolityczne, żelbetowe. Posadzki przygotowane pod położenie podłóg, anhydrytowe.

Ogrzewanie gazowe. Kocioł kondensacyjny gazowy z zasobnikiem o pojemności 140 litrów, sterowany centralnie z opcją zdalnego sterowania temperaturą w pomieszczeniach. Ogrzewanie podłogowe pomieszczeń parteru: salonu, kuchni, łazienki, holu; na piętrze - łazienki. Pozostałe pomieszczenia ogrzewanie tradycyjne, grzejniki płytowe.

Instalacja elektryczna z osprzętem; instalacja teletechniczna z osprzętem; okablowanie do instalacji alarmowej, instalacje wodne i rozprowadzenie CO w oparciu o system rur PEX, instalacja kanalizacyjna; wentylacja grawitacyjna.

Budynki zlokalizowane na wydzielonych geodezyjnie samodzielnych działkach. Instalacja oświetleniowa ogrodu.

Dojście i dojazd do budynku: kostka betonowa.

Ogrodzenie systemowe panelowe, od frontu stalowa furtka i brama przesuwna, ocynkowane i malowane. Ogrodzenie murowane w obszarze wejścia i wjazdu do budynku.

Instalacja domofonowa – okablowanie.

Inwestycja zakończona.

Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Supersam Development 1 Sp. z o.o.