Wróć
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto
Krzesiny
ul. Rudzka
Osiedle Czressino
Osiedle Czressino

Osiedle Czressino

ceny od 5 556 zł/m²
Lokalizacja
Poznań, Krzesiny, ul. Rudzka
Typ nieruchomości
mieszkania
Ogłoszenia w serwisie
12

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
75.3 - 76.5 m²
Nieruchomości w inwestycji
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Przestrzeń dodatkowa

Opis

CZRESSINO - OSIEDLE KRZESINY to kameralne osiedle w zabudowie jednorodzinnej, zlokalizowane w Poznaniu, przy skrzyżowaniu ulic Rudzka i Rymanowska, na terenie dawnej wsi szlacheckiej, zapisywanej w 1395 r. jako Czressino (dzisiejsza nazwa - Krzesiny). Okolica idealna dla zapracowanych singli i par, chcących odpocząć od zgiełku miasta, jak i dla rodzin z dziećmi.

W odległości niespełna 180 m znajduje się publiczne przedszkole, a w odległości 500 m szkoła podstawowa i Liceum Ogólnokształcące.

Wokół osiedla niska zabudowa jednorodzinna.

Idealne połączenie z autostradą A2 i trasą S11.

Ok. 6 km do kompleksu handlowego FRANOWO (CH M1, Ikea, Decathlon, Jula, OBI).

Dla odpoczywających aktywnie - w odległości 6 km Jezioro Koninko, rowerem do Nadleśnictwa Babki – 9 km, a do granicy Wielkopolskiego Parku Narodowego – 11 km.

Projektowaną zabudowę cechuje nowoczesna i świeża architektura. Osiedle składa się z 5 zespołów budynków, w których znajduje się łącznie 18 lokali mieszkalnych o powierzchni ok. 77 m2. Każde mieszkanie posiada dwie dobrze rozplanowane kondygnacje oraz własny ogródek (wystawa ogrodu południowo-zachodnia, co gwarantuje możliwość wypoczynku w promieniach słońca do późnego wieczora). Dodatkowym atutem jest możliwość adaptacji poddasza o powierzchni ok. 16 m2. Mieszkania zostały zaprojektowane bardzo funkcjonalnie, tak aby zapewnić komfortowe warunki.

Budynki wykonane w technologii tradycyjnej, z pustaków ceramicznych, docieplone styropianem. Wysokiej jakości stolarka PCV. Dach skośny, pokryty blachą „na rąbek stojący”. Pełna infrastruktura techniczna. Teren zewnętrzny w pełni zagospodarowany: dojścia i parkingi z kostki brukowej, ogrodzone ogródki przydomowe, oświetlenie zewnętrzne, wiata śmietnikowa, zielone klomby.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od EVLO DEVELOPER sp z o.o.