Inwestycja deweloperska
kujawsko-pomorskie
żniński
Barcin
Barcin
Osiedle Antonina-Barcin
Osiedle Antonina-Barcin

Osiedle Antonina-Barcin

ceny od 4 510 zł/m²
MR Budownictwo  Maciej Radzikowski
Lokalizacja
Barcin, Barcin, żniński, kujawsko-pomorskie
Typ nieruchomości
domy
Dostępne lokale
9 /117

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
96.69 - 117.11 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Nowe osiedle mieszkaniowe ANTONINA w Wolicach!

Przestronny dom z ogrodem? A może lokum w budowie szeregowej oddzielonej garażem ? Z firmą MR BUDOWNICTWO spełnicie te marzenia! Rozpoczęliśmy nową inwestycję w Wolicach. Jeśli szukacie swojego miejsca na ziemi, tu z pewnością je znajdziecie!

Nie musicie budować jeśli się na tym nie znacie. Posiadamy 15-letnie doświadczenie w budowie nieruchomości, dlatego z olbrzymią chęcią Was wyręczymy. Gwarantujemy przy tym trwałą konstrukcję, wysoką jakość oraz elegancki i nowoczesny design.

Kolejne plusy? Oczywiście są! Osiedle ANTONINA powstanie w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy, blisko jeziora Kierzkowskiego, 3 kilometry od centrum Barcina. Docelowo, do dyspozycji naszych klientów, będzie aż 117 domów: - 80 budynków w zabudowie szeregowej, dwa budynki w zabudowie bliźniaczej oraz 35 domów wolnostojących. Wszystkie z ciekawymi układami pomieszczeń, każdy na odrębnej działce. Domy posiadać będą płaskie dachy. Nie stracicie więc żadnych metrów użytkowych. Pierwsze budynki oddamy do użytku już na początku przyszłego roku :).

Inwestycję rozpoczniemy od:

- budowy 16 domów w zabudowie szeregowej: powierzchnia 96, 69 m2,

- oraz 4 domów wolnostojących, parterowych: powierzchnia 117, 11m2,

ANTONINA to drugie osiedle, które budujemy w Wolicach. W tym roku dobiegnie końca pierwsza inwestycja obejmująca 30 domów. Tak jak i te, również domy na osiedlu ANTONINA, wybudowane zostaną z ekologicznego materiału, jakim są bloczki keramzytowe (ogrzewane za pomocą pompy ciepła typu powietrze - woda).

Jeśli wciąż wahacie się czy kupić dom od dewelopera, podjąć się samodzielnej budowy lub tkwić w miejscu w którym jesteście – w za ciasnym mieszkaniu, domu z rodzicami czy teściami - to już nie jest problem :)! Osiedle ANTONINA to solidna i pewna oferta. Dodatkowo, jeśli nie posiadacie doświadczenia w branży budowlanej i nie chcecie tracić czasu i energii na budowę, to wręcz IDEALNY wybór!

Umówcie się na spotkanie i dokonajcie rezerwacji wybranej działki i obiektu już dziś! Zapraszamy do kontaktu lub na //pl-pl.facebook.com/MR.Budownictwo/

STOICIE PRZED WAŻNYM WYBOREM? POMOŻEMY WAM!
Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Maciej Radzikowski
Ogłoszenie dewelopera
Maciej Radzikowski
501

Więcej ogłoszeń od MR Budownictwo Maciej Radzikowski