Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
podkarpackie
Rzeszów
Śródmieście
Olszynki Park
Olszynki Park

Olszynki Park

ceny od 8 500 zł/m²
Lokalizacja
ul. Fryderyka Chopina, Śródmieście, Rzeszów, podkarpackie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
105 /292

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
36
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
28 - 248 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
system alarmowy, teren zamknięty, monitoring, ochrona
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, siłownia, place zabaw, strefa wypoczynku, boiska sportowe, basen
Powierzchnie dodatkowe
pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

EKSKLUZYWNY APARTAMENTOWIEC OLSZYNKI PARK O WYSOKOŚCI 161 METRÓW. W samym centrum Rzeszowa, w pobliżu stref rekreacyjnych i rozrywkowych. Samowystarczalny Kompleks rozrywkowo edukacyjny. Prestiżowe restauracje i kawiarnie, luksusowe marki. Pełnowymiarowy basen, strefa SPA, strefa fitness i strefa relaksu. Wielopoziomowy parking podziemny oraz szybkie nowoczesne windy. Realizowane są budynki N, niski 18-sto piętrowy oraz W, wysoki 36-ścio piętrowy. Łączna ilość APARTAMENTÓW to 292.

Atuty Inwestycji:

  • Niezależność - handel, wysokiej klasy usługi, bezpieczeństwo, strefy wypoczynku i odnowy biologicznej w jednym niezależnym kompleksie.
  • Inwestycja - znakomita oferta inwestycyjna dla firm i osób prywatnych. Lokata kapitału i inwestycja w przyszłości to niewątpliwe atuty inwestycyjne.
  • Prywatność - bezpieczna strefa mieszkaniowa, całodobowa ochrona i pełny monitoring wszystkich powierzchni wspólnych dla komfortu mieszkańców.
  • Architektura - niebanalna, nowoczesna architektura, Całość wykonana z najwyższej klasy materiałów. Szklana elewacja.

Lokalizacja

Inwestycja Olszynki Park położona jest w samym centrum Rzeszowa. W najbliższym sąsiedztwie Inwestycji znajdują się ścieżki dla rowerów, biegaczy, rolkarzy, tor rowerowy, skate park hala widowiskowo-sportowa.

O nas

Deweloper APKLAN to jedna z największych firm specjalizująca się w budowie budynków mieszkalnych na terenie województwa Podkarpackiego. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w budownictwie. W 2001 roku rozpoczęliśmy realizację pierwszego projektu deweloperskiego przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie. Do czerwca 2020 roku oddano do użytkowania 1866 mieszkań, 36 lokali usługowych, 2 domy w zabudowie bliźniaczej (szeregowej), 2 centra handlowo - usługowo - biurowe zlokalizowane w centrum Rzeszowa oraz budynek usługowy. Nasze realizacje zostały wielokrotnie docenione zarówno przez klientów, jaki i w prestiżowych konkursach. Otrzymaliśmy wiele nagród m.im. Kryształową Cegłę.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Deweloper Apklan
Ogłoszenie dewelopera
577

Więcej ogłoszeń od Deweloper Apklan