Idź do strony głównej
Novisa Development
Novisa Development
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Szamocin
Ogrody Przyjaciół 5
Ogrody Przyjaciół 5

Ogrody Przyjaciół 5

Zapytaj o cenę
Novisa Development
Lokalizacja
ul. Inna, Szamocin, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Dostępne lokale
10 /16

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja

Opis

Twój nowy dom w Warszawie powstanie na Białołęce – jednej z najbardziej zielonych i najprężniej rozwijających się dzielnic miasta. To miejsce chętnie wybierane zwłaszcza przez rodziny i młode małżeństwa. W dzielnicy znajduje się pełna infrastruktura dostosowana do ich potrzeb. Znajdziesz tu prywatne i państwowe placówki: żłobki, przedszkola i szkoły. W okolicy znajdują się place i sale zabaw, gdzie najmłodsi spędzą aktywnie czas. Na uwagę zasługuje zwłaszcza znajdujący się w dzielnicy Park Henrykowski, gdzie z myślą o dzieciach i młodzieży powstały: linarium, boiska do gier zespołowych oraz wodny plac zabaw. Dojazd do parku zajmuje ok. 8 minut. W okolicy nie brak też sklepów popularnych sieci handlowych, na większe zakupy możesz wybrać się do pobliskiego do Kompleksu Handlowego Marywilska 44.

Ta wyjątkowa lokalizacja zapewni Ci tak potrzebne: ciszę, spokój i dostęp do natury. Od najbliższego lasu dzieli Cię zaledwie 5 minut drogi spacerem, a w okolicy znajdują się liczne rezerwaty przyrody: Ławice Kiełpińskie, Łęgi Czarnej Strugi, Puszcza Słupecka oraz Kampinoski Park Narodowy i urokliwy kompleks lasów Jabłonowskich.

Dzięki inwestycjom w rozwój infrastruktury drogowej Białołęka jest dziś dobrze skomunikowana zarówno z pozostałymi dzielnicami, jak i najważniejszymi punktami na mapie Warszawy. Do ścisłego centrum dotrzesz samochodem w ok. 22 minuty. Niezmotoryzowani bez trudu dojadą do Śródmieścia dzięki sprawnie działającej komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 450 metrów od osiedla.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży - Warszawa
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży - Warszawa
225

Więcej ogłoszeń od Novisa Development