Inwestycja deweloperska
małopolskie
Kraków
Podgórze
Rybitwy
ul. Christo Botewa
Nowy Budynek Biurowo - Usługowy - CHB14 - Kraków
Nowy Budynek Biurowo - Usługowy - CHB14 - Kraków

Nowy Budynek Biurowo - Usługowy - CHB14 - Kraków

ceny od 47 zł/m²
CHB14 Krzysztof Mus
Lokalizacja
Kraków, Rybitwy, ul. Christo Botewa
Typ nieruchomości
lokale użytkowe
Dostępne lokale
5

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2019
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
30 - 3000 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

O inwestycji:

Budynek oddany do użytkowania. CHB 14 to nowoczesny biurowiec położony w Krakowie przy ulicy Christo Botewa 14. Obiekt  stwarza doskonałe warunki do rozwoju biznesu z powodu swojej lokalizacji. 

Bryła budynku pod względem architektonicznym przywodzi na myśl minimalistyczną ponadczasowość, a dbałość o wysoki standard wykończenia zarówno elementów zewnętrznych jak też wewnętrznych to niewątpliwe atuty tej inwestycji. Budynek wyposażony jest w dwie szybkobieżne windy, posiada podziemny garaż oraz szereg usprawniających i ułatwiających pracę systemów, jak na przykład DSO czy system kontroli dostępu.

Na parterze budynku znajduje się nowoczesne lobby oraz powierzchnia do wynajęcia około 111 m kw.

Na piętrach od 1 – 5 najemcy CHB 14 mają do dyspozycji w sumie około 4 213 m kw. powierzchni biurowej. Każda kondygnacja o powierzchni od 813 do 850 m kw. to open space dający możliwość dowolnej aranżacji i/lub podziału na maksymalnie trzy lokale w przypadku pierwszego piętra i cztery lokale dla pięter od drugiego do piątego. Minimalna powierzchnia biurowa do wynajęcia to około 30 m kw.


Do dyspozycji najemców poza miejscami w garażu podziemnym są również zewnętrzne miejsca postojowe.

O lokalizacji:

Położenie budynku umożliwia sprawny dojazd z dowolnej części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Jednak najważniejszym atutem, w tym zakresie, jest niewielka odległość od węzła Bieżanów na autostradzie A4, co w chwili obecnej zapewnia świetne połączenie komunikacyjne z Polską południową, a po zakończeniu wschodniej obwodnicy Krakowa umożliwi doskonałe połączenie również z Polską północno-wschodnią.

Dodatkowo - możemy korzystać z sieć komunikacji miejskiej MPK, m.in.: 123, 125, 158, 163, 221. W niedalekiej odległości od biura znajduje się GO Karting Center, co może być świetnym pomysłem na imprezy integracyjne.

Zapraszam do kontaktu

CHB14 Krzysztof Mus
Ogłoszenie dewelopera
CHB14 Krzysztof Mus
665

Więcej ogłoszeń od CHB14 Krzysztof Mus