Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
Szczecin
Północ
Bukowo
Nowe mieszkania - Osiedle Orczykowa
Nowe mieszkania - Osiedle Orczykowa

Nowe mieszkania - Osiedle Orczykowa

ceny od 7 700 zł/m²
Lokalizacja
ul. Orczykowa, Bukowo, Północ, Szczecin, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2022
Dostępne lokale
10 /6

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2020
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
35.85 - 53.92 m²
Wysokość pomieszczeń
255 - cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja
Na osiedlu powstanie 11 budynków składających się z garażu podziemnego, parteru, dwóch pięter oraz poddasza, w których usytuowane będą mieszkania 2 i 3 pokojowe, jedno i dwupoziomowe, w metrażach od 37 do 66 m².

Budynki zaprojektowano w nowoczesnym stylu i przyjemnej kolorystyce, z oknami trzy-szybowymi. Mieszkania parterowe zostaną wyposażone w zewnętrzne rolety z pełnym elektrycznym sterowaniem oraz będą miały dostęp do przyległych ogródków. Do wszystkich mieszkań zostanie doprowadzone okablowanie pod instalację domofonową.

Inwestycja Orczykowa spełni oczekiwania wszystkich, którzy za rozsądną cenę poszukują wysokiego standardu mieszkania w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Lokalizacja
Kameralne osiedle „Orczykowa” położone jest na niewielkim wzniesieniu, w odległości około 7,5 km od centrum Szczecina przy ul. Orczykowej – między ulicami Jerzego Szajnowicza-Iwanowa i Nehringa, w cichej, zielonej oraz spokojnej dzielnicy “Północ”, do której od wschodu przylega jezioro Dąbie. Z terenu osiedla rozciąga się piękny widok na jezioro Dąbie.

Czas dojazdu do centrum miasta nie przekracza 15 minut.

Teren wokół osiedla jest pełen zieleni. Przyległy park „Uroczysko Kupały” zachęca do spacerów. Na Zielonym Wzgórzu znajduje się wyjątkowa Wieża Gocławska, dawniej Wieża Bismarcka z tarasem widokowym a na bezleśnym Wzgórzu Gajowym przy ul. Górskiej jest przepiękny punkt widokowy na Odrę, jezioro Dąbie i Wzgórza Bukowe.

Zapraszam do kontaktu

PJ Construction
Ogłoszenie dewelopera
PJ Construction
722

Więcej ogłoszeń od PJ Construction Sp. z o.o. Sp. k.