Idź do strony głównej
Novaform Polska
Novaform Polska
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto
Naramowice
Nove Olendry etap 3
Nove Olendry etap 3Nove Olendry etap 3

Zapytaj o cenę
Novaform Polska
Lokalizacja
ul. Czarnucha, Naramowice, Stare Miasto, Poznań, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2025
Dostępne lokale
17 /431

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja


Opis

Nove Olendry to nowe osiedle mieszkalne zlokalizowane na poznańskich Naramowicach. Jest to unikalny projekt, który łączy nowoczesność i funkcjonalność, a jego wizytówką jest unikatowa zewnętrzna elewacja z mineralnej płytki klinkierowej oraz ekologiczne rozwiązania. Do budowy używane są materiały najwyższej jakości, co gwarantuje wyjątkowy komfort i jakość życia. Zastosowano tu rozwiązania ekologiczne, takie jak fotowoltaika, która zamienia energię słoneczną na energię elektryczną, zasilającą powierzchnie wspólne na osiedlu.

Nove Olendry czerpią z tradycji Olędrów, którzy zamieszkiwali Naramowice.

Lokalizacja

Osiedle jest otoczone atrakcjami dla osób ceniących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, takimi jak Rezerwat Żurawiniec, Góra Morasko, wybrzeże Warty, Nadwarciański Szlak Rowerowy, leśniczówka, stawy rybne i wiele innych. Bliskość centrum miasta sprzyja spontanicznym spotkaniom z przyjaciółmi, wypadom na zakupy, do kina czy teatru. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej.

Na wyciągnięcie ręki znajdują się przedszkola, szkoły, uczelnia wyższa i kampus uniwersytecki, urzędy, placówki bankowe, kawiarnie i restauracje, stacja benzynowa, poczta, przychodnie, apteki.

O Deweloperze

Novaform należy do holenderskiego holdingu Klok, dynamicznej rodzinnej firmy z wielkim doświadczeniem nabytym w prawie stuletniej historii. Do tej pory Novaform zrealizowała kilkadziesiąt projektów jedno- i wielorodzinnych na terenie Niemiec, Holandii oraz w podpoznańskim Koninku.

Novaform należy także do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
601

Więcej ogłoszeń od Novaform Polska