Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
śląskie
raciborski
Racibórz
Na Ostrogu
Na Ostrogu

Na Ostrogu

ceny od 6 800 zł/m²
Lokalizacja
ul. Królewska, Racibórz, raciborski, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
17 /24

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Korzyści które oferuje ta inwestycja

Niezbędne produkty i usługi

Zakupy spożywcze, centrum handlowe, sklepiki osiedlowe czy markety budowlane - wszystko w zasięgu kilku minut. Racibórz oferuje Ci bliskość wielu punktów usługowych i handlowych.

Placówki edukacyjne

W Raciborzu znajdują się wszelkiego rodzaju placówki edukacyjne. Zależnie od potrzeb znajdziesz tutaj przedszkola, licea i uniwersytety

Atrakcje na wyciągnięcie ręki

W pobliżu znajdziesz wiele atrakcji dla ciebie i rodziny. Aqua Park, piękne zabytki, Park Zamkowy, a to tylko kilka przykładów jakie przyjemności spotkają Cię w Raciborzu

Bezpieczeństwo i komfort

Miasto Racibórz słynie ze swojego spokojnego trybu życia, dzięki czemu możesz bezpiecznie korzystać z jego atrakcji w komfortowy sposób.

Duży wybór metrażu

Oferujemy tobie wiele różnych mieszkań, od kawalerek po wielopokojowe lokale. Szeroki wybór pozwoli Ci wybrać wymarzone miejsce.

Doskonała lokalizacja

Te mieszkania w doskonałej lokalizacji, blisko restauracji, sklepów i parków, oferują wygodę i komfort codziennego życia, zapewniając łatwy dostęp do atrakcji.

Firma ZRB Kampka zrealizowała ostatnio projekt na ulicy Mysłowickiej. Mają oni wieloletnie doświadczenie w budownictwie, a ich ostatni projekt, "Parkowa Ostoja" przy ulicy Opawskiej 30, charakteryzuje się wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem.

Firma składa się z fachowców i entuzjastów, działających na rynku od 1996 roku i zawsze stawiających zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Ich projekty cechuje funkcjonalność, maksymalna wygoda i doskonała lokalizacja

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
509

Więcej ogłoszeń od Parkowa Ostoja