Inwestycja deweloperska
lubuskie
Gorzów Wielkopolski
Mój Dom Osiedle Słowiańskie
Mój Dom Osiedle Słowiańskie

Mój Dom Osiedle Słowiańskie

ceny od 7 100 zł/m²
Mój Dom Gorzów Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Węgierska, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
57 /135

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2021
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
24 - 150 m²
Wysokość pomieszczeń
260 - cm
Bezpieczeństwo
monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras

Opis

Mój Dom Osiedle Słowiańskie - Nowoczesne i komfortowe osiedle rodzinne.

Park Słowiański to trzy podpiwniczone bloki z dachami płaskimi, otoczone obszernym parkingiem. Na podwyższonych parterach znajdą się mieszkania z ogródkami oraz lokale usługowe. Piętra pierwsze i drugie zawierają mieszkania jednopoziomowe o metrażach od 25 do 66 metrów kwadratowych, z możliwością łączenia mieszkań i powiększania powierzchni. Kondygnacje trzeciego piętra to mieszkania z antresolami, o powierzchniach sięgających 150 metrów kwadratowych. Każda klatka schodowa wyposażona będzie w cichobieżne windy elektryczne. Budynki będą miały funkcje mieszkalne oraz usługi nieuciążliwe w parterach. Na zmotoryzowanych czeka 185 naziemnych stanowisk postojowych. Dla chętnych przygotowaliśmy również komórki lokatorskie w podziemiach budynków.

Nasze nowoczesne mieszkania są zaprojektowane i stworzone z dbałością o każdy detal. Dzięki ich różnorodności dla siebie znajdzie tu coś każdy, bez względu na gust, wiek czy potrzeby mieszkaniowe. Znajdą się tu mieszkania z przydomowymi ogródkami, mieszkania jedno- i dwupoziomowe, o metrażach od 24 aż do ponad 100 metrów kwadratowych. Dla najmłodszych zaprojektowaliśmy część rozrywkową z placem zabaw, a dla nieco starszych strefę relaksu i odpoczynku. Zadbaliśmy też o bezpieczeństwo. Osiedle będzie monitorowane, a każdy z jego mieszkańców otrzyma dostęp na żywo do obrazu z kamer.

Lokalizacja

Usytuowane w zachodniej części miasta Osiedle Park Słowiański jest częścią nowej koncepcji zagospodarowania pięknych, zielonych terenów o dawnym poligonie wojskowym. Lokalizacja terenów sąsiadujących bezpośrednio z miastem w połączeniu z ich wyjątkową strukturą przyrodniczą stanowią niezwykle interesującą propozycję mieszkaniową. Dogodna komunikacja, bliskość obiektów handlowych, sportowych jak też codziennych usług to dodatkowe atuty nowego osiedla. To także wspaniałe miejsce do relaksu. Osiedle zlokalizowane w pobliżu terenów zielonych z Trasą Siedmiu Wzgórz, kompleksu sportowego Słowianka, tras biegowych i rowerowych, stadionu i boisk piłkarskich sprzyja i wręcz zachęca do aktywności fizycznych.

O nas

Mój Dom Gorzów Sp. z o.o. jest spółką, która została zawiązana przez dwa niezależne podmioty w celu realizacji inwestycji Osiedle Słowiańskie w Gorzowie. Jej uczestnikami są dr Rolf-Michael Kühne – niemiecki przedsiębiorca z bogatym wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji mieszkaniowych na rynku niemieckim oraz Mariusz Wojtasik, gorzowski inwestor, inżynier i właściciel prężnej firmy budowlanej Eurotechnika. Spółka Mój Dom z niemiecką precyzją i doskonałą jakością cechującą Eurotechnikę zrealizuje budowę dużego osiedla, którego pierwszym etapem jest budowa trzech bloków mieszkalnych wraz z parkingiem naziemnym oraz zagospodarowaniem terenu w postaci zielonego patio, placu zabaw i strefy relaksu.

Zapraszam do kontaktu

Kontakt
Ogłoszenie dewelopera
Kontakt
609

Więcej ogłoszeń od Mój Dom Gorzów Sp. z o.o.