Inwestycja deweloperska
kujawsko-pomorskie
Toruń
Bielawy
Koszalińska 52
Koszalińska 52

Koszalińska 52

ceny od 7 400 zł/m²
Kudlińscy Developer
Lokalizacja
ul. Koszalińska, Bielawy, Toruń, kujawsko-pomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
2 /28

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2021
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
42.03 - 94.29 m²
Wysokość pomieszczeń
265 - 520 cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Przy Koszalińskiej to nowa inwestycja mieszkaniowa w Toruniu zlokalizowana na osiedlu Bielawy, na skraju ulic Koszalińskiej i Krynickiej.

Nowoczesna architektura budynku nawiązująca do kamieniczek idealnie wkomponowuje się w istniejące już budynki w okolicy. Budynek został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie wygodę oraz otaczającą ich okolicę, dzięki czemu mogą podkreślić swoją indywidualność.

Prace budowlane inwestycji Przy Koszalińskiej rozpoczęły się w sierpniu 2021, przewidywane zakończenie budowy zaplanowane jest na koniec 2022 roku.

Inwestycja Przy Koszalińskiej zlokalizowana jest na osiedlu Bielawy. Jest to doskonałe miejsce, dla osób które cenią sobie bliskość najpotrzebniejszych dóbr życia codziennego, W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park z siłownią zewnętrzną, szkoła podstawowa z infrastrukturą sportową ale także blisko jest do centrum handlowego, czy marketu budowlanego. Usytuowanie budynku pozwala także w kilka minut znaleźć się na autostradzie A1.

Na pierwszej kondygnacji budynku - parterze, znajduje się hala garażowa z 37 miejscami postojowymi i 15 komórkami lokatorskimi oraz jeden lokal usługowy usytuowany w narożniku budynku od strony zbiegu ulic Koszalińskiej i Krynickiej.

Kolejne dwie kondygnacje to w sumie 28 mieszkań o powierzchni od 42 do 94 m², w tym 8 mieszkań posiada antresole z bezpośrednim wyjściem na taras znajdujący się na dachu budynku, a 6 mieszkań jest dwukondygnacyjnych. Dodatkowo dwa narożne mieszkania od strony południowej ma dostęp do tarasów na dachu poprzez schody z przyległych balkonów. Istnieje również możliwość dokupienia tarasu na dachu do którego dostać się można poprzez prowadzącą również na dach klatkę schodową.

Główne wejście do budynku usytuowane jest od strony ul. Koszalińskiej poprzez przestronną klatkę schodową. Drugie wejście umiejscowione zostało od południowej strony budynku gdzie na terenie nieruchomości znajdują się również ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców budynku.

Zapraszam do kontaktu

Joanna Socha
Ogłoszenie dewelopera
Joanna Socha
698

Więcej ogłoszeń od Kudlińscy Developer