Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki
"Green Garden 2"
"Green Garden 2"

"Green Garden 2"

ceny od 8 500 zł/m²
Lokalizacja
ul. Sokola, Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, grodziski, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2025
Dostępne lokale
2 /4

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2024
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
104.71 - 104.71 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
system alarmowy, teren zamknięty, monitoring, czujnik dymu
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Osiedle „Green Garden 2” usytuowane jest na pograniczu Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka - zamieszkaj nowocześnie i komfortowo!

Nowoczesny budynek wielorodzinny to kontynuacja naszego sąsiadującego osiedla zamkniętego o nazwie Green Garden. Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi produktami w tej lokalizacji – Green Garden II powstało z myślą o osobach które nie zdążyły nabyć u nas lokalu w sąsiedztwie. Osoby chcące wyrwać się z codziennego zgiełku i szumu miasta – tym samym lokując swoje centrum życia na granicy dwóch fantastycznie rozwijających się podwarszawskich miast zapraszamy do kontaktu. Inwestycja usytuowana jest na pograniczu Grodziska Mazowieckiego z Milanówkiem. Kameralny charakter zabudowy sprawia, że w tym miejscu można czuć się bezpiecznie, wypocząć oraz poobcować z naturą. Green Garden II to przede wszystkim obiekt o niskiej zabudowie, dającej dużo przestrzeni jego mieszkańcom oraz minimalistyczny, nowoczesny i elegancki design. Tarasy a także wielkopowierzchniowe okna, a z nich widoki na otwartą zieloną przestrzeń zapewniają komfort wszystkim mieszkańcom.

Green Garden II jest produktem premium o nowoczesnej stylistyce z wielokopowierzchniowymi oknami oraz funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń. Do każdego domu przynależą dwa indywidualne miejsca parkingowe. Domy posiadają doskonałe układy przestrzenne, zaspokajające potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Zaprojektowane są w taki sposób, aby zapewniać komfortową strefę dzienną wszystkim domownikom, a także na piętrze część do odpoczynku lub pracy. W zależności od własnych potrzeb istnieje możliwość indywidualnego rozmieszczenia pomieszczeń oraz instalacji dostosowując obiekt pod przyszłego Nabywcę.

Domy o powierzchni użytkowej 104,71 m² to dwukondygnacyjne obiekty wraz z prywatnymi 200 m² ogrodami. Nieruchomość obejmuje pełny stan deweloperski z wszelkimi instalacjami, w tym ogrzewaniem podłogowym, tynkami, ogrodzeniem, chodnikami oraz podjazdami – posiada wszystkie priorytetowe funkcje, aby potencjalny Nabywca mógł skupić się przede wszystkim tylko na aranżacji wnętrz.

POMPY CIEPŁA ORAZ PRZYŁĄCZA POD PANELE FOTOWOLTAICZNE SĄ JUŻ W CENIE NABYWANEGO DOMU.

Informacje dodatkowe:

1) OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEVELOPERA – BEZ PROWIZJI I DODATKOWYCH KOSZTÓW.

2) PODANA CENA OBEJMUJE STAN DEVELOPERSKI I JEST JUŻ CENĄ BRUTTO.

3) KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI, WYNOSZĄCEGO 2 % ODCAŁKOWITEJ CENY ZAKUPU.

4) MIEJSCA PARKINGOWE GRATIS.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową: mhrd.pl oraz do kontaktu telefonicznego, a także na spotkanie w biurze firmy (Żyrardów, ul. 1 Maja 14, II piętro) lub na terenie inwestycji.

MHR Development Sp. z o. o.

ul. 1 Maja 14, 96-300 Żyrardów

Zapraszam do kontaktu

Mateusz Gizak
Ogłoszenie dewelopera
888

Więcej ogłoszeń od MHR Development Sp z o. o. Sp. k.