Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
śląskie
Siemianowice Śląskie
Michałkowice
Dębowy Park
Dębowy Park

Dębowy Park

ceny od 7 650 zł/m²
Adatex S.A.
Lokalizacja
ul. Oświęcimska, Michałkowice, Siemianowice Śląskie, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2021
Dostępne lokale
51 /229

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja

Osiedle Dębowy Park to idealne miejsce dla osób niezależnych, które pracując w dużym mieście pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku blisko przyrody i jednocześnie na tyle blisko centrum, aby nadal mieć dogodny dostęp do atrakcji dużego miasta.

Nasza nowa inwestycja w Siemianowicach Śląskich to kompleksowo zaplanowana przestrzeń miejska. Przyszli mieszkańcy będą mogli oprócz funkcjonalnych mieszkań, liczyć również na przemyślaną infrastrukturę osiedlową między innymi miejsca postojowe zewnętrzne oraz parkingi podziemne, a także na ciekawe otoczenie wokół ich miejsca zamieszkania.

Architektura

Powstające osiedle w Siemianowicach Śląskich mieścić będzie 5 unikatowych bloków mieszkalnych. Każdy z obiektów posiada 4 kondygnacje o zróżnicowanym układzie i metrażu. W ramach osiedla powstanie sieć dróg wewnętrznych oraz parkingów na wolnym powietrzu.

Zapewniamy bezpośredni nadzór dewelopera od momentu powstawania projektu do zakończenia inwestycji dzięki czemu przyszli mieszkańcy nie obawiają się o bezpieczeństwo i wysoką jakość wykończenia. Zwracamy uwagę na dobrze i estetycznie zorganizowaną część wspólną budynków. Windy, klatki schodowe, czy zagospodarowanie terenu zewnętrznego to tylko elementy, które pokazują jak ważna jest cała przestrzeń. Dbałość o każdy element sprawia, że przyszli mieszkańcy mogą być pewni, że zamieszkają w komfortowych warunkach.

Lokalizacja

Osiedle Dębowy Park położone przy ul. Oświęcimskiej graniczące bezpośrednio z Parkiem Górnik.

Nieopodal inwestycji znajdują się:

  • Szkoła podstawowa
  • Siemianowickie Centrum Kultury – Park Tradycji
  • Przychodnia
  • Liczne sklepy i restauracje
  • Ogródki działkowe
  • Parki

O nas

Adatex jest firmą, która działa na polskim rynku od 2009 roku. Spółka koncentruje się na wysokiej jakości projektach deweloperskich, takich jak wielkomieszkaniowe zespoły apartamentowe oraz obiekty biurowo – usługowe. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały budowlane. Dzięki wysokim wymaganiom, jakie firma stawia sobie i swoim kontrahentom wierzymy, że nasze działania na deweloperskim rynku nieruchomości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nabywamy nieruchomości gruntowe w najlepszych lokalizacjach regionu, celem realizowania niepowtarzalnych projektów deweloperskich.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Dział Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Dział Sprzedaży
573

Więcej ogłoszeń od Adatex S.A.