Для України
Lalak Development Sp. z o.o.

Lalak Development Sp. z o.o.

Pełna oferta
WróćInwestycja deweloperska
lubelskie
Lublin
Czechów
ul. Witolda Chodźki
Chodźki Residence Lublin
Chodźki Residence Lublin

Chodźki Residence Lublin

ceny od 6 900 zł/m²
Oferta specjalna do 7.10.2022Atrakcyjny harmonogram płatności
Lalak Development Sp. z o.o.
Lokalizacja
Lublin, Czechów, ul. Witolda Chodźki
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
137 /269

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2021
Liczba kondygnacji
6
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
31 - 126 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
monitoring, ochrona, czujnik dymu
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, siłownia, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, pomieszczenie na rowery, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

O inwestycji
Chodźki Residence

Chodźki Residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie życie i bliskość z naturą. Patio stworzone z myślą o ucieczce od miejskiej dżungli, zapewni mieszkańcom nie tylko chwilę wytchnienia i relaksu, ale także poczucia mieszkania w wyjątkowym miejscu.

Nowoczesny design Chodźki Residence wyróżnia się na tle otoczenia. Oryginalny styl sprawia, że sama zewnętrzna część robi wielkie wrażenie. Efektu dopełnia wewnętrzne patio wypełnione zielenią, z szumiąca fontanna, a dokoła elementy drobnej architektury w postaci ławek, placu zabaw czy zewnętrznej siłowni.

Na terenie inwestycji rozmieszczonych zostanie 220 funkcjonalnych mieszkań i apartamentów o powierzchni od 27 do 126 m2. Budynek został zaprojektowany w trosce o potrzeby osób niepełnosprawnych. Bezpieczeństwo mieszkańców będzie zapewniał 24h monitoring oraz bezpieczne wejście główne do budynku przez recepcję.

Patio z fontanną umieszczone wewnątrz budynku zapewni mieszkańcom swoistą oazę spokoju. Na terenie dziedzińca będzie zlokalizowany plac zabaw z siłownią zewnętrzną, gwarantujące rozrywkę młodszym i dorosłym mieszkańcom. Mieszkania na parterze (od wewnętrznej części) będą wyposażone w przestronne ogródki, natomiast na wyższych piętrach pojawią się przytulne tarasy i balkony.

Dla osób korzystających z własnych pojazdów inwestor przewidział szereg udogodnień. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany nadziemny oraz podziemny, dwukondygnacyjny parking z miejscami do ładowania samochodów elektrycznych, a także dedykowane stojaki na rowery.

Lokalizacja

Będąc w ciągłym ruchu potrzebujemy możliwości komfortowego dojazdu z domu do różnych części miasta. Chodźki Residence dzięki swojej lokalizacji zapewnia mieszkańcom nie tylko szybki dojazd do centrum, ale także dostęp do wielu arterii miejskich, dzięki czemu podróż własnym autem, czy komunikacją miejską nie będzie sprawiać problemu.

Atuty lokalizacji:

Bądź w kontakcie z całym miastem

Zlokalizowanie w obrębie ulic Chodźki, Szeligowskiego i Smorawińskiego sprawia, że sprawnie dostaniemy się do wybranej części miasta. Okoliczne przystanki umożliwiają szybkie przetransportowanie się do centrum.

Wygoda dla rodziny

Chodźki Residence to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. W obrębie budynku znajdują się przedszkola, szkoły oraz placówki opieki zdrowotnej.

Lubelskie uczelnie w zasięgu ręki

Chodźki Residence gwarantuje także bliskość do wielu lubelskich uczelni (Uniwersytet Medyczny, KUL, UMCS, Uniwersytet Przyrodniczy). Dostęp do komunikacji miejskiej pozwoli na wygodne przemieszczanie się między mieszkaniem a uczelnią.

Szybkie zakupy

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się hipermarket oraz lokalne sklepy. Natomiast w odległości 2 km od Chodźki Residence są rozmieszczone aż 4 duże galerie handlowe.

O deweloperze

Spółka Lalak Development jest podmiotem i inwestorem w sektorze nieruchomości komercyjnych i deweloperskich. Firma dysponuje bogatą ofertą powierzchni na wynajem oraz atrakcyjnymi mieszkaniami w stanie deweloperskim. Nieustannie poszerzamy swoje portfolio o nowe obiekty komercyjne i mieszkaniowe inwestycje deweloperskie.

Spółka w swojej ofercie posiada powierzchnie biurowe, handlowo-usługowe, magazynowe jak również lokale mieszkalne, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na wysoki standard oraz atrakcyjną cenę. Firma prowadzi działalność na jednym z najbardziej perspektywicznych rynków lokalnych dostrzegając duże możliwości w realizacji inwestycji.

Od kilkunastu lat Spółka zajmuje się zakupem nieruchomości oraz przystosowaniem powierzchni pod ich wynajem. Najemcami są zarówno jednostki samorządowe i edukacyjne, firmy handlowo- usługowe, firmy sieciowe jak również wielu mniejszych lokalnych przedsiębiorców.

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Lalak Development Sp. z o.o.