Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
Świnoujście
ul. Uzdrowiskowa
Baltic Park Fort - z widokiem na morze
Baltic Park Fort - z widokiem na morze

Baltic Park Fort - z widokiem na morze

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Uzdrowiskowa , Świnoujście, Świnoujście
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
3 /83

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
46.1 - 72.1 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
monitoring
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Baltic Park Fort to stylowy projekt nawiązujący do klasycznej architektury cesarskich kurortów nadmorskich, którego ostatnim etapem jest budynek G, obejmujący klimatyzowane oraz w pełni wykończone 2- i 3-pokojowe apartamenty. Apartamenty na ostatnim piętrze mają na dachu prywatne tarasy z jaccuzi, z których można podziwiać panoramicznie Bałtyk. Klasyczna, elegancka forma budynków, duże wertykalne przeszklenia oraz naturalne materiały podkreślające walory estetyczne projektu. Obiekt wchodzi w skład położonego bezpośrednio przy plaży kompleksu Baltic Park, który jest centrum dzielnicy nadmorskiej w Świnoujściu.

Baltic Park Fort & Loft to zespół budynków apartamentowo-usługowych położonych przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. To kolejny etap, po Baltic Park Molo Apartaments i 5-gwiazdkowych hotelach Radisson Blu Resort, Świnoujście i Hilton Świnoujście Resort & Spa, największego kompleksu hotelowo-apartamentowego nad Bałtykiem. Wszystkie obiekty w kompleksie połączone są przejściami podziemnymi dla komfortu naszych gości, co umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji kompleksu bez wychodzenia na zewnątrz.

Atrakcje w kompleksie:
- Aquapark – sztuczna fala do surfingu, basen sportowy, basen rekreacyjny z atrakcjami, basen rwąca rzeka, 4 zjeżdżalnie (w tym 2 pontonowe), 4 jacuzzi, brodzik dla dzieci, strefa zabaw dla dzieci, strefa saun i łaźni, bar, słoneczna łąka;
- Restauracje: Oyster – kuchnia śródziemnomorska, Polonaise – kuchnia polska w nowoczesnym wydaniu, Sushi Grill & Bar;
- Lobby bary w Radisson Blu Resort, Świnoujście i Hilton Świnoujście Resort & Spa;
- Sala zabaw, sala gier i sala kinowa dla dzieci;
- Kawiarnia widokowa Horizon Cafe na 13 piętrze Radisson Blu Resort;
- Klub muzyczny z kręgielnią, bilardem oraz snookerem;
- Strefa sportowa ze ścianką wspinaczkową i siłownią;
- Wypożyczalnia rowerów.

Opcjonalnie oferujemy zawarcie umowy najmu (na zasadach podziału przychodu) ze Zdrojowa Hotels - najbardziej doświadczonym Operatorem na rynku turystycznym w miejscowościach wypoczynkowych, zarządzającym 15 obiektami nad morzem i w górach, w tym Radisson Blu Resort, Świnoujście i Hilton Świnoujście Resort & Spa.

Właściciele apartamentów w ramach programu Zdrojowa Club mają możliwość korzystania ze wszystkich obiektów należących do sieci Zdrojowa Hotels na preferencyjnych warunkach.

Zdrojowa Invest & Hotels – lider apartamentów wakacyjnych i pionier condo hoteli zarządzający największą siecią hoteli w polskich kurortach. Sprawdzony partner w mądrym inwestowaniu i doświadczony gracz w branży hotelarskiej i turystycznej.

Zapraszam do kontaktu

Dział Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Dział Sprzedaży
669

Więcej ogłoszeń od Zdrojowa Invest 2 Sp. z o.o.