Idź do strony głównej
JHM DEVELOPMENT S.A.
JHM DEVELOPMENT S.A.
Pełna oferta
Inwestycja deweloperska
kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bartodzieje
Aura Towers - Gotowe do odbioru. Widok na Brdę!
Aura Towers - Gotowe do odbioru. Widok na Brdę!

Aura Towers - Gotowe do odbioru. Widok na Brdę!

Zapytaj o cenę
JHM DEVELOPMENT S.A.
Lokalizacja
ul. Fordońska 4, Bartodzieje, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2022
Dostępne lokale
69 /29

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji:
Aura Towers to prestiżowa inwestycja w znakomitej lokalizacji bezpośrednio nad Brdą, tuż obok kompleksu biurowców, w pobliżu Ronda Fordońskiego w Bydgoszczy.

Imponująca architektura wpisująca się w nowoczesne standardy, znakomity widok na panoramę miasta oraz szereg udogodnień dla mieszkańców to główne wyznaczniki inwestycji. Projekt tworzą trzy spektakularne budynki: dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy, o wyjątkowej formie przypominającej konstrukcję ułożoną z poprzesuwanych klocków.

W ofercie osiedla Aura Towers znajdują się mieszkania o najbardziej atrakcyjnych układach – od funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych po komfortowe czteropokojowe lokale idealne dla rodzin i osób ceniących przestrzeń. W jednym z budynków mieszczą się apartamenty wykończone pod klucz typu aparthotel, z myślą o przeznaczeniu na wynajem krótkoterminowy.

Na teren zamkniętej inwestycji można dostać się za pomocą wideodomofonów. Mieszkańcy otwierają drzwi wpisując kod lub przy pomocy specjalnych breloków. Inwestycja została wyposażona w monitoring, a nad bezpieczeństwem osiedla całodobowo czuwa ochrona.

Precyzyjnie zaprojektowana portiernia, eleganckie klatki schodowe, a także zastosowanie takich materiałów wykończeniowych jak drewno i kamień podkreślają prestiżowy charakter inwestycji. Na każdej z klatek schodowych w 16-piętrowych budynkach znajdują się dwie windy, co pozwala na szybkie przemieszczanie się między piętrami. Do dyspozycji mieszkańców osiedla Aura Towers została oddana dwupoziomowa hala garażowa, w której można również przechować rowery, są także miejsca parkingowe na zewnątrz.

Z myślą o rodzinach z dziećmi w ramach projektu stworzona została wewnętrzna sala zabaw dla dzieci wyposażona w odpowiednie zabawki i akcesoria. Starannie wyselekcjonowana zieleń w częściach wspólnych, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz strefa grilla – to doskonałe rozwiązanie na relaks bez konieczności opuszczania terenu osiedla.

Spokój i relaks w otoczeniu zieleni oraz wody to niekwestionowane atuty osiedla Aura Towers. Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki to istny raj dla miłośników sportów wodnych i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

O lokalizacji:

Bliskość centrum i świetne połączenie komunikacyjne to ogromna zaleta tego projektu. Osiedle Aura Towers położone jest blisko głównych węzłów komunikacyjnych Bydgoszczy. Dzięki doskonałej lokalizacji, tuż przy Rondzie Fordońskim, dojazd do ścisłego, historycznego centrum miasta, biurowców czy uczelni zajmuje jedynie 10 minut. W odległości 3 minut od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, które pozwolą zaoszczędzić czas i umożliwią łatwy dostęp do najistotniejszych lokalizacji w mieście. Dojazd do lotniska czy dworca PKP zajmuje ok. 15 minut.

O deweloperze:

JHM DEVELOPMENT to polska firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe na terenie całego kraju. Od ponad 15 lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty deweloperskie, kształtując otaczającą nas rzeczywistość.

Nasza misja to tworzenie komfortowych i bezpiecznych miejsc do życia i pracy - osiedli przyjaznych mieszkańcom oraz infrastruktury komercyjnej stworzonej dla potrzeb lokalnej społeczności. To co nas wyróżnia to pełne zaangażowanie w każdy etap procesu inwestycyjnego – od fazy projektowej, przez wykonawczą, aż do sprzedaży czy wynajmu. Nasze projekty stanowią połączenie atrakcyjnych lokalizacji, funkcjonalnego projektu i efektownego designu.

Zapraszam do kontaktu

Iwona Szymańska
Ogłoszenie dewelopera
Iwona Szymańska
661

Więcej ogłoszeń od JHM DEVELOPMENT S.A.