Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
sochaczewski
Sochaczew
Aura Park - Sochaczew
Aura Park - SochaczewAura Park - Sochaczew

ceny od 5 700 zł/m²
Lokalizacja
ul. Juliana Ursyna Niemcewicza, Sochaczew, sochaczewski, mazowieckie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2021
Dostępne lokale
7

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja


Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
37.91 - 66.25 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Aura Park Sochaczew to eleganckie osiedle , które powstaje w śródmieściu Sochaczewa przy ul. Juliana Niemcewicza. Dla naszych Klientów oprócz prestiżowej i wygodnej lokalizacji, przeznaczone mamy ponad 120 mieszkań od 37,91m2 do 66,25m2, 110 miejsc postojowych w hali garażowej, 34 miejsca postojowe naziemne oraz 89 komórek lokatorskich i nowoczesne windy. Kompleks będzie miał własny dziedziniec oraz plac zabaw dla dzieci.

Aura Park to pierwsza tego typu inwestycja w Sochaczewie. Oprócz walorów związanych z lokalizacją swoich klientów chcemy przyciągnąć różnorodnością oferty, jakością stosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania oraz na indywidualizm naszych klientów oferując również mieszkania do aranżacji.

Lokalizacja

Osiedle Aura Park to wymarzone miejsce dla rodziny. Śródmiejska lokalizacja inwestycji powoduje , iż w najbliższej okolicy znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia takie jak szkoły, przedszkola, urzędy, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej. Wszystko to w obrębie kilku minutowego spaceru.

Bliskość terenów zielonych, parku oraz sąsiedztwo rzeki Bzura to zachęta dla mieszkańców Aura Park do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Mimo, iż jest to ścisłe centrum miasta to dookoła znajduje się bardzo dużo miejsc sprzyjających spacerom oraz aktywnemu wypoczynkowi.

Zapraszam do kontaktu

Karolina Kruzińska
Ogłoszenie dewelopera
Karolina Kruzińska
729

Więcej ogłoszeń od GRUPA SCOTIA DEVELOPMENT Spółka o ograniczoną odpowiedzialnością