i2 Development S.A.

i2 Development S.A.

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Tarnogaj
al. Armii Krajowej
Armii Krajowej 7
Armii Krajowej 7

Armii Krajowej 7

ceny od 9 500 zł/m²
i2 Development S.A.
Lokalizacja
Wrocław, Tarnogaj, al. Armii Krajowej
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2024
Ogłoszenia w serwisie
171

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2020
Liczba kondygnacji
8
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
21 - 273 m²
Nieruchomości w inwestycji
134
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Przestrzeń dodatkowa
komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Dwa etapy

Inwestycja „Armii Krajowej 7” powstaje w południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Podzielona została na dwa następujące po sobie etapy, w których powstanie łącznie 87 mikroapartamentów, 29 lokali usługowych zlokalizowanych na parterze inwestycji, 12 powierzchni biurowych oraz 282 lokale mieszkalne. Zakończenie obu etapów planowane jest na III/IV Q 2024 r.

Nowoczesny i różnorodny styl

Fasada etapu I wykonana zostanie z cegły klinkierowej, to połączenie dwóch kolorów – ciepłej czerwieni i eleganckiej czerni. Etap drugi to ponadczasowa biel, złamana czernią balkonów i tarasów. Zróżnicowanie elewacji każdego z etapów wprowadzi nie tylko możliwość wyboru ale również zapobiegnie monotonni krajobrazu jednocześnie idealnie komponując się z pobliską przestrzenią miejską. Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych wpłynie na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

Funkcjonalność i komfort

Przemyślane rozkłady każdego z mieszkań, przestronne przeszklone balkony oraz tarasy pozwolą na swobodę aranżacji i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dla wygody przyszłych mieszkańców pod budynkami przewidziano dwupoziomowy garaż podziemny – z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi. Komfort zapewni m.in. doskonałe wykończenie części mieszkalnych oraz wysoki standard powierzchni wspólnych.

Inwestycja w nieruchomość

Oferta skierowana jest również do inwestorów, chcących ulokować kapitał na wrocławskim rynku nieruchomości, idealnie wpisze się również w wymagania i możliwości finansowe młodych ludzi, którzy będą chcieli rozpocząć swoją drogę zawodową we Wrocławiu.

Sąsiedztwo parków

Miejskie tereny zielone sąsiadujące z inwestycją są przyjemnym zakątkiem do odpoczynku dla całej rodziny. Kilka minut spacerem dzieli nowopowstającą inwestycję z 4 Parkami – Skowronim, Słonecznym, Południowym, Generała Władysława Andersa. Dodatkowo jeden z największych Aquaparków w Polsce znajdujący się w bliskiej odległości od inwestycji stanowi alternatywę dla tych, którzy cenią aktywne spędzanie wolnego czasu – chętnym oferuje dostępne przez cały rok baseny, klub fitness oraz sauny.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od i2 Development S.A.