Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Dawidy Bankowe
ARIA 7 - Dawidy Bankowe
ARIA 7 - Dawidy Bankowe

ARIA 7 - Dawidy Bankowe

ceny od 6 854 zł/m²
Lokalizacja
ul. Kwiatów Polnych, Dawidy Bankowe, Raszyn, pruszkowski, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
1 kwartał 2024
Dostępne lokale
9 /15

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2022
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
125.56 - 131.16 m²
Wysokość pomieszczeń
279 - 279 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

O inwestycji

Osiedle ARIA VII to kameralne, zamknięte osiedle domów szeregowych zlokalizowane w Dawidach Bankowych, u zbiegu ulic Kwiatów Polnych i Starzyńskiego.

Segmenty posiadać będą powierzchnię od 125 m2 do 130m2, na którą składać się będą między innymi kuchnia, użytkowy salon, trzy sypialnie oraz otwarta przestrzeń na poddaszu pozwalająca na wygospodarowanie łazienki, bawialni, gabinetu oraz mini siłowni.

Dodatkowo, każdy dom będzie sprzedawany wraz z prywatnym ogródkiem o pow. od ok 62 m2 do nawet 219 m2 oraz dwoma miejscami parkingowymi.

Na terenie osiedla planowana jest również wewnętrzna strefa zieleni, przeznaczona do wyłącznego użytku mieszkańców osiedla o powierzchni 900 m².

O lokalizacji

Przedmiotowa inwestycja położona jest w miejscowości Dawidy Bankowe, na przedmieściach Warszawy, przy ul. Stefana Starzyńskiego 24, na obszarze gminy Raszyn w powiecie pruszkowskim. Teren, na którym powstanie zabudowa, zlokalizowany jest przy południowym krańcu Warszawy, sąsiadując z warszawską dzielnicą Ursynów. Bezpośrednie otoczenie miejsca planowanego przedsięwzięcia stanowi wyłącznie zabudowa jednorodzinna, w której przeważają budynki niedawno oddane do użytku – najstarsze z nich mają zaledwie kilka lat. Gwarantuje to powstanie spokojnej oraz bezpiecznej społeczności sąsiedzkiej dla przyszłych mieszkańców.

W bliskiej odległości od miejsca realizacji przedmiotowego projektu znajduje się wiele punktów istotnych z punktu widzenia lokatorów. Po pierwsze, w promieniu kilku kilometrów, zlokalizowane są miejsca zapewniające rozrywkę oraz odpoczynek w różnych formach dopasowanych do wielu grup wiekowych. Istotnym jest, że bliskie położenie tych punktów umożliwi mieszkańcom dotarcie do nich nie tylko samochodem bez irytujących korków, ale również na rowerze czy piechotą. Dojazd do Galerii Mokotów zajmuje ok 11 minut, dojazd na lotnisko Chopina ok 10 minut. Stacja PKP Dawidy to tylko 3 minuty autem lub 15 minut pieszo.

Zapraszam do kontaktu

Konrad Kurkowski
Ogłoszenie dewelopera
Konrad Kurkowski
515

Więcej ogłoszeń od ARIA 7 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością