Inwestycja deweloperska
pomorskie
Sopot
Centrum
al. Niepodległości
Apartamenty Sopot Portal Blue
Apartamenty Sopot Portal Blue

Apartamenty Sopot Portal Blue

ceny od 19 900 zł/m²
Lokalizacja
Sopot, Centrum, al. Niepodległości
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
14 /24

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

SOPOT jest jednym z najbardziej urokliwych polskich miast i jednym z najchętniej odwiedzanych kurortów nad Bałtykiem. O każdej porze roku oczarowuje mieszkańców i turystów różnorodnością atrakcji, pięknem architektury, stanowi ulubione miejsce wypoczynku, inspiruje poetów, malarzy, motywuje sportowców, przyciąga przedsiębiorców i wzbudza zachwyt. To idealne miejsce do zamieszkania, weekendowy wypoczynek, rodzinne wakacje lub lokata kapitału.

Nasza Inwestycja jest położona w bliskiej odległości od głównego deptaka – ulicy Bohaterów Monte Cassino, Molo, Opery Leśnej, Rezerwatu Zajęcze Wzgórze i Hipodromu. Lokalizacja zapewnia bardzo dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej, międzymiastowej i międzynarodowej.

Teren wokół budynku częściowo ogrodzony. Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu , ale jednocześnie doskonale wkomponowany w stylową zabudowę Sopotu. Będzie wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o detale. Kameralny budynek 3 piętrowy z windami oraz halą garażową na poziomie -1, w którym zaprojektowano lokale mieszkalne o powierzchni od 25 do 100 m2, posiadające 1-5 pokoi. W mieszkaniach na parterze zostaną urządzone ogródki do wyłącznego korzystania, a mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadły balkony.

Zapraszam do kontaktu

Renata
Ogłoszenie dewelopera
781

Więcej ogłoszeń od Portal Blue Sp. Zo.o.