Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg
Apartamenty KASPROWICZA etap C Kołobrzeg
Apartamenty KASPROWICZA etap C Kołobrzeg

Apartamenty KASPROWICZA etap C Kołobrzeg

ceny od 16 500 zł/m²
Lokalizacja
ul. Jana Kasprowicza, Kołobrzeg, kołobrzeski, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
lokale użytkowe
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Dostępne lokale
75 /150

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2021
Liczba kondygnacji
6
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
38 - 54.1 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
monitoring, ochrona, czujnik dymu
Udogodnienia
windy, siłownia, strefa wypoczynku, basen
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, miejsce parkingowe podziemne

Opis

PUH AKCES Nieruchomości od 2018 roku realizuje przedsięwzięcie developerskie - APARTAMENTY KASPROWICZA zlokalizowane w strefie uzdrowiskowej Kołobrzegu przy ul. Kasprowicza.

Zamierzeniem inwestycyjnym jest wybudowanie kompleksu trzech budynków z pełnym zapleczem rekreacyjnym w postaci basenu, jacuzzi, saun, sauny solnej, siłowni, sali zabaw dla dzieci. Dodatkowo właściciele lokali lub ich goście będą mogli korzystać z gabinetów przeznaczonych pod usługi Welles & SPA oraz restauracji.


APARTAMENTY KASPROWICZA to miejsce dedykowane osobom, które poszukując ciszy i relaksu w bliskim otoczeniu natury nie chcą rezygnować z komfortu i dostępności atrakcji. Projekt inwestycji łączy w sobie wyjątkową lokalizację i dopracowaną koncepcję architektoniczną.

APARTAMENTY KASPROWICZA posiadają idealną lokalizację. Park nadmorski z szeroką plażą znajduje się w odległości 400 m. Bliskość morza i plaży oraz dostęp do ścieżek rowerowych stwarza warunki do odpoczynku i aktywności fizycznej. Centrum miasta znajduje się w odległości 1,5 km. Do dworca PKP jest 500 m. Inwestycja zlokalizowana została w odległości kwadransa spaceru do molo oraz portu – głównej kołobrzeskiej promenady. Blisko, a jednocześnie daleko od skupisk turystów, ruchu miejskiego czyni miejsce inwestycji wyjątkowym.

Zaletami naszej inwestycji jest pełna dowolność przyszłych właścicieli apartamentów w zakresie sposobu ich wykorzystania:

o brak wiążących, długoterminowych umów

o pełna swoboda w wyborze operatora

o możliwość wykorzystania lokali na cele własne, mieszkaniowe

o brak jakikolwiek ograniczeń w korzystaniu z zakupionego lokalu, brak narzuconych tzw. pobytów właścicielskich

Część rekreacyjna w zakresie części basenu (jacuzzi, sauny,sauny solna), siłowni oraz sali zabaw dla dzieci będzie częścią wspólną budynku C. To właściciele poszczególnych lokali będą o niej w pełni decydować. Będą mieć do niej pełny i swobodny dostęp. Koszty utrzymania kondygnacji parteru w części rekreacyjnej będą wkalkulowane w czynsze eksploatacyjne ponoszone na rzecz wspólnoty mieszkaniowej.


W planowanym etapie C dostępne będą lokale o powierzchni : od 29 do 54 m2 .

Przemyślane rozkłady apartamentów pozwalają na swobodną aranżację i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Każdy lokal wyposażony jest w balkon, który obejmie całą długość lokalu. Duże przeszklenia (witryny), szklane balustrady sprawią, że wnętrza lokali będą jasne i przestronne. Apartamenty będą przekazywane w stanie developerskim, dając pełną swobodę nabywcą na ich wykończenie. Będzie istniała możliwość wykończenia lokali „pod klucz” na podstawie osobnej umowy i ustaleń. Lokale wyposażone w instalacje klimatyzacji.

Wraz z apartamentem będzie istniała możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej lub miejsca zewnętrznego.


W odległości 300 m od inwestycji zlokalizowane są dwa ogólnodostępne parkingi miejskie (płatne), na których z powodzeniem można zostawić samochód.

Zapraszam do kontaktu

Kornelia
Ogłoszenie dewelopera
693

Więcej ogłoszeń od PUH AKCES