Inwestycja deweloperska
pomorskie
pucki
Jastrzębia Góra
Apartamenty Filmare
Apartamenty Filmare

Apartamenty Filmare

ceny od 11 000 zł/m²
Lokalizacja
Jastrzębia Góra, pucki, pomorskie
Typ nieruchomości
lokale użytkowe
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
7 /19

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2021
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
34 - 52 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Apartamenty Filmare to miejsce dla osób ceniących prestiż, komfort, spokój oraz bliskość morza. Budynek położony jest w najładniejszej części Jastrzębiej Góry, 250m od wejścia na plażę, 550m od rozrywkowego centrum miejscowości.

Budynek architekturą nawiązuje do najlepszych czasów gdyńskiego modernizmu.

Prosta, elegancka bryła i naturalne materiały użyte do wykończenia, nadają inwestycji lekkiego, nowoczesnego charakteru, jednocześnie podkreślając dbałość o detale i najwyższy standard.

W apartamentowcu znajduje się 19 mieszkań/lokali użytkowych o charakterze mieszkalnym 1 i 2 pokojowych o powierzchni od 34 do 52m2 .

Apartamenty rozmieszczone będą na 3 kondygnacjach skomunikowanych cichobieżną windą. Dużym atutem inwestycji są przynależne do każdego mieszkania szerokie balkony, a w przypadku mieszkań na parterze ogródki. Na drugim piętrze znajduje się przestronne patio. Każdy z apartamentów został zaprojektowany z dbałością o jego funkcjonalność. Komfort użytkowania zapewni hala garażowa oraz system inteligentnego domu. Elewacja oraz część wspólna wykończona zostanie z użyciem naturalnego kamienia i drewnianych fornirów.

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na zakup lokalu w celu sezonowego wynajmu (inwestycyjnie) istotną informacją jest fakt, że istnieje możliwość uzyskania zwrotu 23% podatku VAT, oraz amortyzacji i rozliczania ponoszonych kosztów.

Zapraszam do kontaktu

FilmareInvest
Ogłoszenie dewelopera
517

Więcej ogłoszeń od FILMARE INVEST