Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
śląskie
raciborski
Racibórz
Apartamenty Chełmońskiego
Apartamenty Chełmońskiego

Apartamenty Chełmońskiego

ceny od 6 800 zł/m²
Kamta
Lokalizacja
ul. Józefa Chełmońskiego, Racibórz, raciborski, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
20 /45

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja

Apartamenty Chełmońskiego - projekt jest odpowiedzią w szczególności na potrzeby osób młodych startujących w dorosłe życie, gdzie „ swoje pierwsze 4 ściany” będą bazą do rozwoju.

Szukających w swoim życiu work-life balance, którzy lubią po pracy wyskoczyć na miasto, zjeść kolację w towarzystwie przyjaciół lub zrobić codzienne zakupy w pobliskich sklepach. Bądź też skorzystać z pobliskiej siłowni, kortów tenisowych czy też boisk do siatkówki plażowej czy też piłki nożnej.

Zarazem projekt może stanowić alternatywę dla osób, które z różnych powodów mają dosyć dużych i starszych mieszkań w budynkach bez odpowiednich udogodnień, w których powierzchnia nie jest wykorzystywana, a co za tym idzie jest dużym obciążeniem finansowym dla właściciela lub najmującego.

Mieszkania w tym projekcie ze względu na swą specyfikę mogą stanowić też dobrą inwestycję dla osób szukających pewnej lokaty kapitału na przyszłość i bezpiecznej stopy zwrotu.

Każdy apartament ma balkon z przeszkloną balustradą, dzięki czemu do wnętrza mieszkania wpada mnóstwo naturalnego światła. To idealna przestrzeń np. do relaksu na świeżym powietrzu lub pielęgnowania ulubionych kwiatów.

Lokalizacja

Budynek wielorodzinny przy ul. Chełmońskiego w Raciborzu znajdować będzie się w bardzo atrakcyjnej i spokojnej części miasta. Gdzie pieszo bez samochodu można korzystać z udogodnień miejskiego życia.

Bliski dostęp do sklepów, aptek, szkół, przedszkoli i miejsc pracy. W pobliżu znajdują się również tereny rekreacyjne.

O nas

Kamta - jesteśmy deweloperem z 30-letnim doświadczeniem, dzięki czemu gwarantujemy realizację inwestycji z zachowaniem wszelkich standardów co zapewnia dobrą jakości na długie lata.

Nasze projekty są tworzone z myślą o funkcjonalności obiektów jak i ich spójności z otoczeniem i naturą.

Priorytetem każdego przedsięwzięcia jest zapewnienie wygody i komfortu naszym klientom.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
516

Więcej ogłoszeń od Kamta