Rada Doradcza Klientów Otodom – nowy nabór

Kiedy zaczynaliśmy ten projekt to wątpliwości co do słuszności działań, mniejsze lub większe, były z obu stron – Otodom i pośredników. Teraz już wiemy, że nie podlega nawet dyskusji, że to słuszna droga. Rozmowa, dzielenie się opiniami i poznanie Waszych poglądów musi przecież przynieść korzyść. Zobaczcie, dlaczego uważam, że Rada Doradcza Klientów Otodom to wyjątkowy projekt…

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia

Na wstępie chciałabym podziękować za wszystkie zgłoszenia kandydatów na przedstawicieli Rady. Jest nam niezmiernie miło, że tyle osób chce pomóc i wspólnie uczesniczyć w projektach, które nierzadko mają wpływ na całą branżę.

Pierwsze projekty Rady Doradczej Klientów Otodom

Projekty, którymi zajmowała się Rada Doradcza Klientów Otodom w ciagu swojej kadencji:

Pierwsze spotkanie odbyło się w Warszawie, gdzie razem z agencją badawczą IQS pracowaliśmy nad kryteriami konkursu Lidera Nieruchomości. To właśnie dzięki Radzie udało się zadbać o to, by zwrócić uwagę na wszystkie aspekty różnorodności na rynku i oceniać biura sprawiedliwie. To nie było łatwe zadanie dla agencji badawczej, ze względu na dane wrażliwe, statystyki które mogą być niechętne przez Was podawane, ale i dobranie wag przy szerokich usługach, które wykonujecie.

Drugie spotkanie również odbyło się w stolicy. Tym razem omawialiśmy wygląd listy ogłoszeń w serwisie Otodom. Szukaliśmy rozwiązań, by pogodzić interesy trzech stron: Wasze, poszukujących i serwisu. Projekt ten jeszcze nie ujrzał światła dziennego, wszystko w swoim czasie. Natomiast dzięki Radzie nasze prace idą w dobrym kierunku.

Trzecie spotkanie było w Sopocie. Tematem warsztatów były dane, które Otodom może dostarczać nie tylko pośrednikom, ale też wszystkim uczestnikom rynku. Już niedługo zaczniemy pierwsze statystyki i badania pokazywać szerszemu gronu.

Czwarte spotkanie było w miejscowości Głęboczek, gdzie wraz ze specjalistą od wizerunku pracowaliśmy nad strategią budowania pozytywnego wizerunku pośrednika. Jeszcze w tym tygodniu pokażemy Wam rezultaty. A zajawka tutaj:

Piąte spotkanie – w Ogrodzieńcu pracowaliśmy nad skuteczną komunikacją przy wykorzystaniu wyselekcjonowanych kanałów oraz budowania marki, zarówno osobistej, jak i firmy.

Co to był za rok…

Rekrutacja Przedstawicieli do Rady to nie jest prosta sprawa. Wszak oprócz tego, że bardzo dużo ciekawych osób zgłasza się do tego prokjektu, to ważne jest dobranie tych indywidualnosci tak, aby stworzyli zespół. Zgrany team znajdzie rozwiązania, które są lepsze niż pomysły poszczególnych osób. Dlatego dążylismy do tego, aby grupa była różnorodna pod względem osobowościowym. Tak też jest w pierwszej kadencji Rady. Są tam liderzy, pomysłodawcy, myśliciele, działacze, anlityko-krytycy, dusze zespołu, relacji i atmosfery, scenarzyści pozytywnych scenaiuszy i negatywnych, wizjonerzy… Tak też staraliśmy się dobrać przedstawicieli, z którymi chcemy współpracować w drugiej kadencji.

Z pewnością mogę powiedzieć o tej Radzie, że bardzo szybko jej członkowie nauczyli się słuchać siebie nawzajem i próbować zrozumieć, by określić wizję, rozwiązanie, pomysł. Synergia tego zespołu spowodowała zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności oraz współpracę w dobrej atmosferze, co oczywiście ma/miało bezpośredni wpływ na omawiane projekty.

Myślę, że każdy z przedstawicieli Rady jest wstanie potwierdzić, że wydarzyło się coś dużego. Nie tylko wypracowaliśmy fajne rzeczy, poznaliśmy się, wymieniliśmy poglądy i spostrzeżenia, często inspirowaliśmy się, ale i… zaprzyjaźniliśmy się. Na tym poprzestanę, bo dla osób, które nie brały w tym udziału może to być trochę zbyt patetyczne… ale tak jest 🙂

Dziękuję:

Przedstawiciele Rady Doradczej Klientów Otodom 2020

Tym razem również bardzo staraliśmy się precyzyjne zrekrutować przedstawicieli. Postanowiliśmy też, że trzy osoby z poprzedniej Rady zostaną w drugiej kadencji, aby łatwiej wdrożyć nowych przedstawicieli w sam projekt i prace na warsztatach. Te trzy osoby to Katarzyna Czerwiak, Ewelina Giełdoń oraz Paweł Mrówka.

Nowo wybrane osoby to:

  • Adam Parzusińki,
  • Paulina Kosturek-Migacz,
  • Marcin Bystry,
  • Arkadiusz Perłowski,
  • Jerzy Węglarz,
  • Łukasz Łukawski,
  • Magdalena Góra,
  • Tomasz Niewiński,
  • Szymon Tamborski.

Gratulujemy!

Niebawem pierwsze spotkanie Rady, na którym jej nowi przedstawiciele spotkają się z pracownikami Otodom oraz z Radą z pierwszej kadencji.

Back to top button