Chcesz mieszkać w wybranej okolicy? Rysuj na mapie by znaleźć wymarzone M

Na znalezienie idealnej nieruchomości składa się wiele czynników. Jednym z  najważniejsztch jest bez wątpienia lokalizacja. Marzysz by mieszkać w konkretnym miejscu, ale trudno ci zdefiniować je wyszukiwaniu ofert przez parametry dzielnicy czy ulic? W Otodom wystarczy, że narysujesz to miejsce na mapie, a my pokażemy ci najlepiej dopasowane oferty.

Funkcja rysowania na mapie jest kolejną funkcjonalnością, która sprawia, że szukanie wymarzonego domu czy mieszkania w serwisie Otodom będzie jeszcze łatwiejsze. 

Rysowanie na mapie wybranego obszaru 

Jeśli korzystasz lub korzystałeś z aplikacji mobilnej Otodom, prawdopodobnie miałeś okazję przetestować opcję rysowania na mapie. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym jednak wygodniej przegląda się oferty w przeglądarce na komputerze. Na dużym ekranie nie umkne Ci żaden detal. Teraz możesz zaznaczyć na mapie dokładny obrys obszaru, który bierzesz pod uwagę w swoich poszukiwaniach. Nie musisz ograniczać się do zdefiniowanej w parametrach wyszukiwania gminy, miasta czy dzielnicy. Sam decydujesz, jaka przestrzeń jest dla Ciebie właściwa.

Szukaj wymarzonego mieszkania na swoich zasadach

Dzięki możliwości jakie daje rysowanie na mapie wybranego obszaru, lista wyników zostanie odpowiednio spersonalizowana. Przeglądaj tylko te ogłoszenia, które faktycznie spełniają Twoje kryteria. Nie trać czasu na oferty nie dopasowane do wymagań jakie masz wobec poszukiwanego mieszkania czy domu.

Nie musisz znać topografii miast czy nazw miejscowości na obrzeżach wielkich aglomeracji, aby znaleźć tam swoje miejsce na ziemi. Ty określasz granice swoich potrzeb.

Jak narysować obszar na mapie?

  • Wejdź na Otodom i uzupełnij w wyszukiwarce parametry, które Cię interesują (np. typ nieruchomości, widełki cenowe czy metraż);

  • Po kliknięciu na pomarańczowy przycisk z liczbą ofert, zostaniesz przekierowany do listy ogłoszeń – tuż nad nią zobaczysz mapę i przycisk Zobacz na mapie

  • Po jego kliknięciu zobaczysz bardziej szczegółowy widok mapy. Możesz go przybliżać i oddalać w zależności od potrzeb. W lewym górnym rogu mapy wybierz funkcję Narysuj obszar.

  • Za pomocą myszki (trzymaj wciśnięty lewy przycisk) narysuj kształt, który obejmie interesującą Cię lokalizację. Jeśli o to właśnie chodziło i narysowałeś na mapie obszar, w którym chcesz znaleźć nieruchomość, zatwierdź przyciskiem pod mapą.

  • Zobaczysz zielone pinezki symbolizujące oferty wystawione w tej okolicy. Przybliż i klikaj w konkretne ogłoszenia by zobaczyć co się w nich kryje.

  • Nie o to chodziło? Kliknij Wyczyść obszar i zacznij rysowanie od początku.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Back to top button