Najciekawsze inwestycje miesiąca w Otodom – Lipiec 2020

11 sierpnia 2020

Autor otodom

Najciekawsze inwestycje miesiąca w Otodom – Lipiec 2020

Inwestycje miesiąca to zestawienie najciekawszych opublikowanych w Otodom inwestycji z 6 głównych miast Polski (Poznań, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Warszawa i Wrocław). Poza kategoriami dotyczącymi poszczególnych miast zestawienie wzbogaca kategoria ogólnopolska, uwzględniającą również małe miejscowości. Projekty deweloperskie wyłoniliśmy w oparciu o zaangażowanie użytkowników i ich zainteresowanie ogłoszeniami w ciągu miesiąca poprzedzającego publikację. 

Najciekawsza inwestycja w Polsce – Błękitne Tarasy

Błękitne Tarasy

Błękitne Tarasy w Sianożętach to numer jeden w kategorii ogólnopolskiej pod względem zainteresowania poszukujących. Luksusowa inwestycja zlokalizowana zaledwie 200 m od morza to kompleks 129 komfortowych apartamentów o powierzchni od 23 m2 do 48 m2, dodatkowo wyposażonych w  przestronne tarasy. Oprócz nadmorskiego krajobrazu widocznego już od 3 piętra, przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się także specjalną strefą SPA i fitness oraz bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych.

Nove Olendry najciekawszą inwestycją w Poznaniu

Nove Olendry

Nove Olendry od dewelopera Novaform to inwestycja znajdująca się przy ul. Czarnucha, w spokojnej dzielnicy Naramowice. W ofercie dostępne są nowoczesne i komfortowe mieszkania od 33 m2 do 83 m2. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych sprawia, że Nove Olendry są doskonałym wyborem dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Ponadto dzięki rozbudowanej infrastrukturze i sieci komunikacji miejskiej dostęp do centrum nie stanowi żadnego problemu. Niepowtarzalny design, przestrzeń oraz funkcjonalne i ekologiczne rozwiązania – to czeka przyszłych mieszkańców inwestycji.

Ogrody Włochy najciekawszą inwestycją w Warszawie

Ogrody Włochy

Ogrody Włochy to projekt mieszkaniowy dewelopera Ezbud Development położony w kameralnej i cichej okolicy, przy ul. Chrościckiego 87 (róg ul. Pola Karolińskie). Obecnie w ramach III etapu budowy znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe – do samodzielnego wykończenia lub "pod klucz". Wysoka jakość wykorzystanych materiałów i funkcjonalność układu zapewniają komfort i cenną przestrzeń wnętrz. Wyróżnikiem inwestycji jest przede wszystkim przyjazna dla mieszkańców część wspólna oraz niska zabudowa. 

Trevo najciekawszą inwestycją w Trójmieście

Trevo

Trevo to inwestycja realizowana przez dewelopera Pomorskie Domy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Homera. Trzykondygnacyjny budynek obejmuje 55 komfortowych mieszkań wzbogaconych o słoneczne balkony lub, w przypadku lokali parterowych, o zielone ogrody. W sprzedaży dostępne są różnorodne powierzchnie (od 33 m2 do 74 m2) i funkcjonalne układy pomieszczeń. Jednym z głównych atutów projektu jest skomunikowanie z innymi częściami miasta oraz sąsiedztwo dużych sklepów i sieci handlowych. Miłośnicy przyrody będą mogli czerpać z uroków dwóch pobliskich jezior – Jeziora Osowskiego i Wysockiego oraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Inwestycja zostanie oddana do zamieszkania w III kwartale 2021 roku.

Waniliowa najciekawszą inwestycją we Wrocławiu

Osiedle Waniliowa

Osiedle Waniliowa to nowy projekt od dewelopera JD HOME składający się z dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i oddalonej od zgiełku miasta dzielnicy Wrocławia – Psie Pole. Mieszkania dostępne są w metrażach od 34,68  do 129,45 m2 z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrza. Wyjątkowa estetyka architektury w połączeniu z zieloną okolicą tworzą atrakcyjne miejsce do życia dla wszystkich ceniących harmonię i obecność natury. W inwestycji zadbano również o energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane. 

Osiedle Kraft najciekawszą inwestycją w Łodzi

Osiedle Kraft

Osiedle Kraft to kameralne mieszkania od dewelopera Trei Residential, zlokalizowane przy ul. Traktorowej, w dzielnicy Bałuty. Mieszkania będą wyposażone w balkony, własne ogródki lub tarasy o powierzchni nawet do 100 m2. Całodobowa ochrona uwzględniająca również monitoring, ogrodzony teren i garaż podziemny czynią inwestycję bezpieczną i spokojną. Zielone parki, place zabaw i ścieżki rowerowe w okolicy stwarzają dla mieszkańców mnogość okazji do aktywności sportowych i zabaw z dziećmi.

Browar Kleparz najciekawszą inwestycją w Krakowie

Browar Kleparz

Browar Kleparz to nowy projekt mieszkaniowy dewelopera Fracthon Zbożowa, który powstaje w wyjątkowym miejscu na mapie Krakowa – przy ulicy Zbożowej, w pobliżu malowniczej części Starego Miasta. Inwestycja będzie składać się z 97 mieszkań o powierzchni od 39,88 m2 do 102,82 m2 i 19 lokali usługowych. Charakterystyczna architektura w połączeniu z zabytkową zabudową odpowiadają za wysoki poziom estetyki kompleksu. Poza niespotykanym krajobrazem mieszkańcy, mogą liczyć na wiele udogodnień, w tym strefę relaksu, salę kinową, bawialnie dla dzieci czy rowerową stację serwisową. Zakończenie budowy planowane jest na drugi kwartał 2021 roku.

Zobacz więcej nieruchomości z rynku pierwotnego na Otodom

Artykuł zaktualizowany: 10 września 2020

Udostępnij