Co zrobić by lepiej mieszkać? Receptę znajdziesz w podcastach „Dobrze Mieszkać”

Słuchanie podcastów stało się bardzo popularne w ostatnich latach, więc wiele osób słucha ich regularnie. Osoby, które słuchają podcastów, to zazwyczaj osoby, które lubią poznawać nowe rzeczy, rozwijać swoje zainteresowania, słuchać inspirujących historii i zdobywać wiedzę na różne tematy. Dlatego po raz kolejny postanowiliśmy wraz z radiem TOK FM właśnie w tej formie przybliżać zagadnienia związane z rynkiem mieszkaniowym.

O czym można posłuchać w serii podcastów “Dobrze Mieszkać”?

Seria podcastów TOK FM „Dobrze Mieszkać” to cykl rozmów poświęconych tematyce architektury, wnętrz i designu, ale też znacznie szerszym zagadnieniom związanym z rynkiem nieruchomości. Prezentuje ją kompleksowo nie tylko przez pryzmat danych i analiz – również od tej zupełnie ludzkiej strony.

W ramach tego cyklu eksperci z dziedziny projektowania wnętrz, architekci, urbaniści,  socjologowie omawiają różne aspekty związane z aranżacją i wyposażeniem mieszkań oraz domów, mówią o trendach i zmianach jakich doświadczamy na polskim rynku. W poszczególnych odcinkach podcastu pojawiają się takie tematy jak ergonomia przestrzeni pracy czy przestrzeni roboczej w kuchni, trendy w meblarstwie i urządzaniu wnętrz, sposoby na zieleń w mieszkaniach. Pod lupę brane są też najnowsze rozwiązania technologiczne i ekologiczne związane z projektowaniem budynków oraz sposoby na oszczędne gospodarowanie energią w domach. Usłyszeń można również o zagadnieniach znacznie szerszych jak np. zalety i wady wynajmowania, zawiłości pozyskiwania finansowania itp. 

Otodom ponownie partnerem TOK FM

To już drugi cykl podcastów „Dobrze Mieszkać”, którego Otodom został partnerem. Wierzymy, że o nieruchomościach można mówić i myśleć przez pryzmat różnych dyscyplin. A podcasty to forma, która umożliwia zderzenie opinii, dyskusję i pokazywanie różnego punktu widzenia. 

W poprzedniej serii posłuchać można było m.in. o tym że: 

  • Sposób ogrzewania lada moment będzie wpływać na ceny mieszkań. „Powoli widzimy ten trend”
  • Zieleni w mieście nigdy dość. „Natura musi być tutaj honorowym gościem”
  • „Agent musi lubić swoją pracę”. Jak rozpoznać dobrego i skutecznego pośrednika nieruchomości?

W tym roku tematami, którymi już się zajęliśmy były:

… a kolejne odcinki już niebawem

Dlaczego warto słuchać podcastów?

Słuchanie podcastów to świetny sposób na poszerzanie wiedzy, zdobywanie inspiracji oraz spędzanie czasu w sposób produktywny i angażujący. Oto kilka powodów, dlaczego warto ich słuchać:

  • łatwy dostęp – podcasty są dostępne na różnych platformach, takich jak Spotify, Apple Podcasts czy Google Podcasts, co sprawia, że można słuchać ich z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dodatkowo podcasty TOK FM można słuchać bezpośrednio ze strony radia.
  • rozwijanie zainteresowań – podcasty oferują szeroki wybór tematów i gatunków, dzięki czemu można znaleźć podcast odpowiadający naszym zainteresowaniom i pasjom.
  • odkrywanie nowych perspektyw – gośćmi podcastów często są eksperci i osoby z różnych środowisk, co pozwala na zdobycie nowych perspektyw i spojrzeń na różne tematy.
  • wykorzystanie czasu – podcasty są świetnym sposobem na wykorzystanie czasu, np. podczas jazdy samochodem, ćwiczeń w siłowni czy sprzątania domu.

Jeśli masz ochotę posłuchać więcej o nieruchomościach, zapraszamy Cię również na kanał Otodom na Spotify

Dlaczego warto wybrać podcasty TOK FM

TOK FM jest jedną z najbardziej szanowanych stacji radiowych w Polsce, co oznacza, że podcasty są produkowane przez profesjonalistów. Wszystkie są starannie przygotowane i nagrane w wysokiej jakości. Poza tym to nie tylko rozmowy o nieruchomościach. Oprócz serii “Dobrze mieszkać” dotyczą wielu różnych tematów, takich jak polityka, ekonomia, nauka, kultura czy sport. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Back to top button