Inwestycja deweloperska
śląskie
Świętochłowice
Wzgórze Hugona
Wzgórze Hugona

Wzgórze Hugona

ceny od 6 024 zł/m²
Xenakis Development
Lokalizacja
Wiśnowa, Świętochłowice, śląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
38 /39

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
48.67 - 72.5 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

Budynek został usytuowany w układzie północ – południe. Ponad to obiekt charakteryzuje się lekką i statyczną formą, która idealnie wpisuje się w okoliczne tereny mieszkaniowe. Każdy z lokali posiada balkon lub taras,
z których rozpościera się widok na sąsiednie tereny leśne i ogródków rekreacyjnych.

Obiekt posiada wysokie walory architektoniczne - estetyczne i technologiczne, poprzez zastosowanie materiałów budowlanych najwyższej jakości oraz nowoczesnych rozwiązań elewacyjnych. Kolorystyka elewacji wykorzystuje neutralne barwy: biel i szarości i czerń, a dodatkowo została uzupełniona elementami w kolorze naturalnego dębu takimi jak: stolarka okienna, lamele wejściowe oraz panele elewacyjne z laminatów.


Dbając o detale projektowe wprowadzono zróżnicowany charakter balkonów i tarasów. Stosuje się balustrady szklane o prostej i schludnej formie. Całość nadaje obiektowi bardzo nowoczesny wygląd wpisujący się w aktualne trendy w budownictwie mieszkaniowym, przez co stanie się integralnym elementem zastanej oraz rozrastającej się struktury zabudowy.

Lokalizacja

Osiedle Wzgórze Hugona, umiejscowione w południowej części Świętochłowic – dzielnicy Zgoda, czyni je atrakcyjnym ze względu na bliskość obiektów i miejsc ważnych dla każdego mieszkańca.

W odległości do 500 m znajdują się:

  • główny punkt komunikacyjny – rondo Zgoda – z przystankami autobusowymi i tramwajowymi,
  • żłobek,
  • przedszkole,
  • szkoła,
  • sklepy,
  • las na Górze Hugona oraz Staw Kalina


Wzgórze Hugona położone jest blisko rezerwatu przyrody Góra Hugona, gdzie można zaczerpnąć chwili relaksu podczas spacerów, poznawania natury i unikatowych gatunków roślin i zwierząt.

Ok. 900 m od Osiedla znajduje się Centrum Kultury Śląskiej organizujące liczne warsztaty ogólnorozwojowe, stanowiąc towarzyskie miejsce spotkań.

Deweloper - Xenakis Development

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, którego starannie przemyślana architektura wychodzi naprzeciw panującym trendom.
Wyznacznikiem naszych inwestycji jest niska zabudowa i zapewnienie każdemu mieszkańcowi przestrzeni w postaci ogródka lub tarasu.
Realizujemy własne kompleksowe projekty, które powstają pod czujnym okiem doświadczonych architektów i inżynierów. Realizując marzenia Klientów o własnym mieszkaniu przykładamy szczególną wagę do każdego etapu budowy aby finalnie przekazać produkt najwyższej jakości.
Nasze inwestycje wyróżnia ponadczasowa estetyka, funkcjonalność i doskonała lokalizacja, w której zieleń jest nieodłącznym elementem architektury.

Zapraszam do kontaktu

Anna Kaszuba
Ogłoszenie dewelopera
Anna Kaszuba
724

Więcej ogłoszeń od Xenakis Development