Для України
WróćInwestycja deweloperska
lubuskie
gorzowski
Kostrzyn nad Odrą
ul. Jana Pawła II
Słoneczny Kwadrat
Słoneczny Kwadrat

Słoneczny Kwadrat

Zapytaj o cenę
MKWADRAT Spółka z o.o.
Lokalizacja
ul. Jana Pawła II , Kostrzyn nad Odrą, gorzowski
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2022
Dostępne lokale
36 /250

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
32 - 120 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

SŁONECZNY KWADRAT to nowoczesne osiedle mieszkaniowe dedykowane dla osób ceniących spokój, przestrzeń, elegancję, otoczenie pełne zieleni, z jednoczesnym zachowaniem bliskości do centrum miasta. Oryginalna architektura, duże odległości pomiędzy budynkami, zagospodarowanie terenu wewnętrznego, wysoki standard wykończenia, dogodna lokalizacja - to i wiele innych czynników sprawia, że osiedle zapewnia wysokie standardy. Miejsce to zaprojektowanie jest z myślą o potrzebach użytkowników jako przyjazna enklawa, do której przyjemnie jest wracać po całym dniu pracy.

Szeroki wybór lokali o zróżnicowanym metrażu umożliwia dopasowanie do rozmaitych potrzeb - zarówno młodym rodzinom, jak i starszym osobom. Wydzielone ogródki, tarasy i balkony stwarzają dodatkową powierzchnię do wypoczynku. Z myślą o najmłodszym mieszkańcach osiedla powstanie plac zabaw, a dla starszych mini siłownia na wolnym powietrzu.

LOKALIZACJA

SŁONECZNY KWADRAT położony jest w obrębie 1 – Osiedle Drzewice w Kostrzynie nad Odrą, pomiędzy ulicami Jana Pawła II i Jaśminową. Wkomponowany jest w okoliczną zabudowę jednorodzinną. Do ścisłego centrum miasta dojazd zajmuje ok. 3 minut. Dla niezmotoryzowanych dojazd do centrum zapewni dogodna komunikacja miejska. W bliskiej odległości od projektowanych budynków znajdują się sklepy spożywcze, szkoła, przedszkole, żłobek, kościół rzymskokatolicki, posterunek policji oraz szpital.

MIESZKANIA

Docelowo na osiedlu znajdować się będzie 250 lokali mieszkalnych w 4 budynkach o pięciu kondygnacjach nadziemnych, podpiwniczonych z 245 stanowiskami postojowymi w podziemnych garażach. Budynki wyposażone zostaną w cichobieżne przestronne windy. Powierzchnie mieszkań od 32m2 do 120m2 (dwupoziomowe). Do każdego mieszkania przynależeć będzie ogródek, balkon lub taras.

Inwestycja podzielona jest na etapy. Pierwszy budynek A powstaje wzdłuż ulicy Jana Pawła II z 63 lokalami mieszkalnymi, 40 stanowiskami postojowymi. Budynek jest trzyklatkowy.

Rozpoczęcie budowy nastąpiło w styczniu 2021 roku, zakończenie w grudniu 2022 roku.

W kolejnych etapach będą to: budynek B z 63 lokalami mieszkalnymi i 77 stanowiskami postojowymi, budynek C z 60 lokalami mieszkalnymi i 86 stanowiskami postojowymi oraz budynek D z 64 lokalami mieszkalnymi i 42 stanowiskami postojowymi. Całość będzie tworzyć kwadrat z wewnętrzną przestrzenią użytkową dla mieszkańców.

Budynki zostaną wyposażone w instalacje: wodociągową, kanalizacji sanitarnej, deszczową, centralnego ogrzewania, wentylacyjną, elektryczną, klimatyzacyjną, odgromową i teletechniczną.

Zakończenie prac budowlanych całości inwestycji nastąpi w grudniu 2025r.

Budynki wykonane będą w technologii tradycyjnej.

Wykończenie mieszkania – stan deweloperski:

Standard wykonania obejmuje wykonanie tynków wewnętrznych przygotowanych do wykończenia, posadzek betonowych wylewanych i przygotowanych do ułożenia warstw wierzchnich wykończeniowych, łazienki przygotowane do wykonania okładzin ściennych z kafli ceramicznych. W mieszkaniach wykonane będą instalacje wodnokanalizacyjne z podejściami oraz instalacje centralnego ogrzewania wraz z zamontowanymi grzejnikami, oraz instalacja elektryczna i teletechniczna wraz z podstawowym osprzętem jak gniazdka i włączniki.

Wykończenie części wspólnych w budynkach będzie o podwyższonym standardzie. Przewiduje się stosowanie wind cichobieżnych, okładzin klatek schodowych i korytarzy w kamieniu naturalnym. Zastosowana będzie również ciepła stolarka okienna i drzwiowa – częściowo aluminiowa.

Teren wokół budynku będzie zagospodarowany w ten sposób, że część nieruchomości jest przewidziana do wyłącznego korzystania przez nabywców mieszkań na parterach (tak zwane przed ogródki) a pozostałe części zostaną zagospodarowane jako części wspólne dla wszystkich mieszkańców zespołu projektowanej zabudowy. Przewiduje się wykonanie urządzeń małej architektury jak ławki i miejsce relaksu, plac zabaw obejmujących urządzenia takie jak: karuzela czy huśtawki.


Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od MKWADRAT Spółka z o.o.