Inwestycja deweloperska
lubelskie
Lublin
Sławin
Rezydencja Chabrowa
Rezydencja Chabrowa

Rezydencja Chabrowa

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Chabrowa 2, Sławin, Lublin, lubelskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2022
Dostępne lokale
35 /48

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O inwestycji

Willa Developer Chabrowa Sp. z o.o. Sp.k rozpoczęła realizację nowej inwestycji „Rezydencja Chabrowa”, polegającej na budowie 2 budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym, położonych w atrakcyjnej części Lublina, dzielnicy Sławin przy ul. Chabrowej 2.

Kameralność osiedla zachowana jest dzięki budowie niewielkich, trzypiętrowych budynków. Zaprojektowana inwestycja wyróżnia się elegancką i przyjazną architekturą oraz świetną lokalizacją. Budynek położony będzie w spokojnej, zielonej części miasta, nieopodal Ogrodu Botanicznego. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, przystanek autobusowy oraz obiekty handlowe. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z całym Lublinem.

W ramach inwestycji do użytku oddane będą 2 budynki z 48 lokalami mieszkalnymi o powierzchni od 40 do 80 m2 wraz z miejscami parkingowymi w garażu podziemnym, dwoma windami osobowymi i infrastrukturą towarzyszącą. Dodatkowo z myślą o codziennej wygodzie mieszkańców oferujemy możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Z myślą o rekreacji przewidziano plac zabaw dla dzieci.

O lokalizacji

Lublin jest ponad 300 000 tysięcznym, prężnie rozwijającym się miastem, oferującym bogatą ofertę edukacyjną, kulturalną i rekreacyjną, świetnym miejscem do zamieszkania. Położone jest na Wyżynie Lubelskiej nad Bystrzycą, na dwóch odmiennych obszarach. Część zachodnia ma urozmaiconą rzeźbę terenu. Występują tam liczne wąwozy, doliny i wzgórza. Lublin jest ulokowany ok. 170 km od Warszawy, nieopodal granicy krain historycznych: Małopolski i Rusi Czerwonej i ok. 100 km od przejścia granicznego z Ukrainą

Od 2004 przeprowadzane są liczne inwestycje z funduszy Unii Europejskiej. Miasto rozwija się jako ośrodek nauki, kultury, turystyki, sportu i rekreacji, a także usług i przemysłu. Umacnia się jako węzeł transportowy. Lublin jest członkiem Unii Metropolii Polskich, siedzibą instytucji samorządowych i państwowych, konsulatów, brygady litewsko-polsko-ukraińskiej, archidiecezji i metropolii Kościoła katolickiego oraz diecezji Kościoła prawosławnego. Inwestycja „Rezydencja Chabrowa” powstaje w prestiżowej dzielnicy Sławin przy ul. Chabrowej 2 w Lublinie.

Rezydencja Chabrowa to znakomite miejsce do życia. Mieszkania znajdują się daleko od hałaśliwych ulic, sprawnie działająca komunikacja miejska pozwala na szybkie dotarcie do centrum lub innych dzielnic Lublina. Niska zabudowa oraz tereny zielone stwarzają wrażenie mieszkania na przedmieściach, o czym marzy wielu mieszkańców dużych miast. Rezydencja Chabrowa to doskonała inwestycja na przyszłość! To będzie Państwa ulubione miejsce na ziemi, do którego z radością się wraca.

O inwestorze

Firma Willa Developer jest deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 2006 roku. Od momentu powstania w sposób dynamiczny i konsekwentny z każdym rokiem powiększa swój dorobek inwestycyjny. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytkowania osiedla wielorodzinne w Radzyminie, Zielonce i Toruniu.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
730

Więcej ogłoszeń od Willa Developer Chabrowa Sp. z o.o. Sp.k