Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Maślice
Przystań Królewiecka III
Przystań Królewiecka III

Przystań Królewiecka III

ceny od 9 469 zł/m²
SAGARIS
Lokalizacja
Wilkaska, Maślice, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
18 /56

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja ciesząca się największym zainteresowaniem

Przystań Królewiecka III to kontynuacja dobrze znanych naszym klientów wcześniejszych etapów. W kolejnym etapie znajdziemy 58 lokali mieszkalnych, dla których przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz naziemne. Znajdziemy tu komfortowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Każdy lokal ma do dyspozycji balkon, logie lub przestronny ogródek. W ciepłe dni to dodatkowe miejsce, które możemy zaaranżować do naszych potrzeb. Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny.

Ciesz się przyrodą

Inwestycja położona jest w sercu Maślic, przy ul. Królewieckiej. To jedna z najbardziej zielonych części Wrocławia. Bliskość terenów zielonych, oraz sąsiedztwo rzeki sprzyjają wypoczynkowi. Trasy biegowe, ciągnące się kilometrami ścieżki rowerowe oraz malowniczo usytuowana stadnina koni to idealna propozycja dla lubiących spędzać czas w ruchu. Nieopodal osiedla znajduje się również kąpielisko oraz miejsce do grillowania z przyjaciółmi i aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.

Część usługowa

W naszej inwestycji znajdzie się też część usługowa, która będzie dodatkowym autem dla przyszłych mieszkańców. Dodatkowo w okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę, m. in. sklepy, restauracje przedszkole, szkoła oraz przychodnia lekarska

Zapraszam do kontaktu

Katarzyna Sobol
Ogłoszenie dewelopera
Katarzyna Sobol
690

Więcej ogłoszeń od SAGARIS