Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
lubelskie
Lublin
Czechów Północny
Perspektywa Czechów
Perspektywa Czechów

Perspektywa Czechów

ceny od 9 000 zł/m²
Lokalizacja
ul. Edwarda Wojtasa, Czechów Północny, Lublin, lubelskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2026
Dostępne lokale
16 /166

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2024
Liczba kondygnacji
7
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
25.67 - 77.55 m²
Wysokość pomieszczeń
264 - 264 cm
Bezpieczeństwo
monitoring
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw, strefa wypoczynku, boiska sportowe
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, pomieszczenie na rowery, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja o nazwie Perspektywa Czechów znajduje się przy ul. Edwarda Wojtasa w Lublinie.

W budynku znajdować się będzie 161 mieszkań o powierzchni od 25 m2 (1-pokojowe) do 77 m2 (4-pokojowe) oraz 5 lokali usługowych. Dostępne lokale będą funkcjonalne, przestronne i dobrze oświetlone. Kawalerki i lokale dwupokojowe sprawdzą się znakomicie jako pierwsze lokum dla par, młodych małżeństw lub singli. To również polecane rozwiązanie dla inwestorów, planujących zakup nieruchomości pod wynajem albo jako lokatę kapitału. Mieszkania deweloperskie na sprzedaż trzy- i czteropokojowe znajdą zastosowanie przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ale również są wymarzonym wyborem dla osób poszukujących przestrzeni, luksusu i komfortu. Do każdego z mieszkań przynależy balkon w metrażu nawet do 27 m2. Każde mieszkanie wyposażone w instalację wideodomofonu, a na budynku zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne. Na terenie znajdzie się system chodników, podjazdów i dróg wewnętrznych, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, strefa rekreacji z placem zabaw, stojaki na rowery oraz monitoring.

W budynku znajduje się garaż podziemny na dwóch poziomach, łącznie zaprojektowano 181 miejsc postojowych. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli Ci zawsze zaparkować blisko domu. W budynku zamontujemy cichobieżne windy z przystankami na poziomie -1 oraz -2, pozwalającą na bezpieczny i wygodny wjazd na wybraną kondygnację. Oprócz miejsc postojowych w kondygnacjach podziemnych znajdą się komórki lokatorskie i ogólnodostępne rowerownie. Koszt miejsca postojowego 40 000 zł, koszt komórki lokatorskiej 3000 zł/m² (metraże od 1,60 m² do 6 m²).

Czy warto teraz kupić mieszkanie? Warto ! jeśli jest to mieszkanie z perspektywą na wygodne życie. Zamieszkaj na Osiedlu Perspektywa Czechów przy ulicy Wojtasa w Lublinie. Termin rozpoczęcia prac budowlanych I kw. 2024 r., termin zakończenia prac budowlanych szacowany jest na IV kw. 2026 r.

Zapraszamy:)

Zapraszam do kontaktu

anna
Ogłoszenie dewelopera
815

Więcej ogłoszeń od GDL