Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Biedrusko
Osiedle Natura Biedrusko - JAKŚBUD
Osiedle Natura Biedrusko - JAKŚBUD

Osiedle Natura Biedrusko - JAKŚBUD

ceny od 5 628 zł/m²
JakśBud P.S.A.
Lokalizacja
Biedrusko, Suchy Las, poznański, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
10 /300

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
62.3 - 122.89 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
place zabaw
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Osiedle Natura Biedrusko to inwestycja firmy JAKŚBUD, która znana jest na rynku deweloperskim od ponad 30 lat z wielu ciekawych projektów zrealizowanych w Poznaniu i okolicach.

Biedrusko to malowniczo położona miejscowość, oddalona o zaledwie 10 kilometrów od Poznania w kierunku północnym. Otoczona jest terenami o szczególnych walorach przyrodniczych i ekologicznych, objętych programem Natura 2000, gwarantującym ochronę przyrody i kontrolę nad podejmowanymi na tym obszarze inwestycjami. Zapewniając jednocześnie piękne tereny rekreacyjne.

Osiedle Natura to kompleks około 350 mieszkań i domów położonych na osiedlu monitorowanym, z placem zabaw, z miejscami postojowymi oraz wykończonymi drogami.

W jego pobliżu znajdują się: przedszkole i szkoły (szkoła publiczna oraz prywatne gimnazjum), sala gimnastyczna i Dom Kultury, apteka i przychodnia lekarska, kościół, kilka sklepów (m.in. Dino Market, Biedronka, Pepco, Żabka) oraz stadnina koni.

Biedrusko jest bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem - na Śródkę można dojechać w około pół godziny autobusem nr 911, a na os. Sobieskiego w około 20 minut dojeżdża autobus nr 348. Natomiast w odległości niespełna 3 kilometrów w Bolechowie znajduje się przystanek kolejowy, z którego odjeżdża szynobus do Poznania.

W ofercie JakśBud znajdziecie Państwo:

- domy szeregowe z tarasem i ogrodem oraz miejscami postojowymi,

- lokale mieszkalne na parterze z tarasem i ogródkiem oraz miejscem postojowym,

- lokale mieszkalne w budynku wielorodzinnym (tzw. wille miejskie),

- lokale handlowe.

Osiedle jest monitorowane z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi oraz wewnętrznymi drogami. Budynki wyróżniają się nowoczesną, lekką architekturą i prostą formą .Stosowanie przez inwestora JAKŚBUD naturalnych materiałów (cegła silikatowa, szpachlówka wapienna) zapobiega rozwojowi grzybów i flory bakteryjnej, co ma ogromne znaczenie dla alergików. Dzięki zastosowaniu tych materiałów ściany akumulują ciepło wewnątrz budynków dając dodatkowe oszczędności energii zimą, a latem nie ulegają tak szybko nagrzaniu, dzięki czemu podczas upałów dłużej zachowują chłód.

Do ogrzewania domów firma JAKŚBUD używa gazowych pieców kondensacyjnych najnowszej generacji dbając o takie zestawienie urządzeń, które pozwala na zużycie jak najmniejszej ilości coraz droższej energii.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w Biurze Sprzedaży.

Zapraszam do kontaktu

Jakś Bud
Ogłoszenie dewelopera
Jakś Bud
608

Więcej ogłoszeń od JakśBud P.S.A.