Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
lubuskie
Gorzów Wielkopolski
Staszica
"OSIEDLE MIESZKANIOWE PRZY MURAWACH GORZOWSKICH"
"OSIEDLE MIESZKANIOWE PRZY MURAWACH GORZOWSKICH"

"OSIEDLE MIESZKANIOWE PRZY MURAWACH GORZOWSKICH"

ceny od 7 300 zł/m²
Lokalizacja
ul. Kostrzyńska, Staszica, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
23 /8

Dostępne lokale

Wybierz

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
25 - 63 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Inwestycja

„Osiedle Mieszkaniowe przy Murawach Gorzowskich” to inwestycja w której można stać się właścicielem mieszkania w metrażu od 25 do 64m2. Dla osób szukających większych przestrzeni do codziennego życia proponujemy możliwość połączenia mieszkań i tym samym tworzenia większych powierzchni. Dużym atutem naszych mieszkań są tarasy przynależące do mieszkań parterowych o powierzchniach do 50m2 . W mieszkaniach powyżej parteru czekają na Państwa duże wygodne balkony a z wyższych pięter roztacza się przepiękny widok na okolicę ulicy Kostrzyńskiej.

Dla wygody przyszłych mieszkańców w podziemiach budynku znajdą się miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Na wyższe piętra budynku dotrzeć będzie można windą, która zlokalizowana jest w każdej klatce.

Jako doświadczony Developer wiemy jak ważne jest dla przyszłych mieszkańców dobre zagospodarowanie terenu całego osiedla . Dla tego też na osiedlu znajdą się zagospodarowane tereny zielone oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Pierwszy etap budowy rozpoczęto trzema budynkami zlokalizowanymi od ulicy Tartacznej przewidywany termin realizacji to czwarty kwartał 2023 roku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą inwestycja "Osiedle Mieszkaniowe przy Murawach Gorzowskich"

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim między ulicami Zwiadowców-Kostrzyńska a Kadetów-Tartaczna.

Lokalizacja jest dobrze znana Gorzowianom (miejsce po starym tartaku) to teren usytuowany w oddaleniu od miasta ale bardzo dobrze skomunikowane z centrum Gorzowa. Dodatkowym atutem położenia osiedla jest bliskość przepięknych terenów rezerwatu przyrody „Muraw Gorzowskich” Kompleks muraw należy do najcenniejszych tego typu w Polsce zachodniej. To miejsce sprzyjające spacerom, bieganiu czy jeździe na rowerze. Przyszli mieszkańcy tego osiedla będą mieli to na „wyciągniecie ręki”. Okolica spokojna i cicha otoczona zielenią idealna dla osób pragnących wypocząć w swoim „M” po całym dniu pracy. Wszyscy wiedzą jednak , że ta część Gorzowa ciągle się rozwija również pod względem dostępności do usług handlowych w pobliżu znajdują się super markety i inne ośrodki handlu a ul. Dobrą można przemieścić się w szybkim czasie do ulicy Myśliborskiej. Nasze osiedle zlokalizowane jest również w wygodnym miejscu dla osób często korzystających z drogi ekspresowej S3.

O nas

Firma "RAJBUD Development" Spółka z o. o. funkcjonuje na rynku budownictwa mieszkalnego od 1999 roku. Prowadzimy działalność deweloperską w zakresie budowy i sprzedaży mieszkań, lokali usługowych i garaży w budynkach wielorodzinnych.

Zapraszam do kontaktu

Anna Pihan
Ogłoszenie dewelopera
Anna Pihan
535

Więcej ogłoszeń od Rajbud Development