Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
trzebnicki
Oborniki Śląskie
Lubnów
Osada Lubnów Etap 1
Osada Lubnów Etap 1

Osada Lubnów Etap 1

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Pod Lasem, Lubnów, Oborniki Śląskie, trzebnicki, dolnośląskie
Typ nieruchomości
domy
Dostępne lokale
6 /13

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2021
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
110 - 180 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Osada Lubnów to osiedle tworzone w sąsiedztwie lasu, w niewielkiej wsi Lubnów położonej tylko 25 km na północ od centrum Wrocławia.

Inwestycja w trakcie budowy!

O INWESTYCJI

Osada Lubnów to osiedle tworzone w sąsiedztwie lasu. Jeżeli preferujesz spokój, chcesz uciec od zgiełku dużego miasta oraz wypoczywać pośród zielonej przestrzeni, Osada Lubnów jest idealnym miejscem.

Pierwszy etap inwestycji składa się z 13 domów:

  • 6 domów w zabudowie bliźniaczej
  • 7 domów jednorodzinnych

Nasze indywidualne podejście do każdego klienta daje możliwość stworzenia swojego miejsca na ziemi. Zdecyduj czy chcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym czy w domu z zabudowie bliźniaczej. W naszej ofercie znajdują się domy o powierzchniach od 110 m2 do 180 m2 wraz z przestronnym garażem jedno lub dwustanowiskowym. Każdy budynek posadowiony jest na dużej działce od 7 do 13 arów, co daje przestań na odpoczynek od zgiełku dużego miasta.

Wychodzimy naprzeciw klientowi, dając możliwość wyboru wielu elementów domu. Wybierz układ pomieszczeń parteru, dostosuj ilość pomieszczeń do swoich potrzeb. Zdecyduj czy dom ma posiadać poddasze użytkowe zaadoptowane na dodatkową przestrzeń do życia. Duże przeszklenia w całym domu powodują, że pomieszczenia są jasne. Z salonu oraz z jednej z sypialni bezpośrednie wyjście na słoneczny ogród. Stworzyliśmy intuicyjny konfigurator, aby każdy nasz klient z łatwością mógł stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń. Odwiedź naszą stronę internetową salwirak.pl i dowiedz się więcej.

Kolejnym atutem naszej inwestycji są nowe technologie, które zastosowaliśmy w każdym naszym domu. Wszystkie budynki w standardzie wyposażone są w pompę ciepła oraz instalację fotowoltaiczną, co pozwala do minimum zredukować koszty ogrzewania oraz energii elektrycznej. W każdym domu wykonane zostanie ogrzewanie podłogowe. Zapewni to wysoki komfort użytkowania, a także pozwoli maksymalnie wykorzystać powierzchnię pomieszczeń. Dodatkowo możliwość wykonania rekuperacji, czyli wentylacji, która dostarcza do domu świeże powietrze bez jakichkolwiek strat energii.

Skonfiguruj swój wymarzony dom w Osadzie Lubnów, odetchnij od zgiełku dużego miasta i ciesz się bliskością natury!

LOKALIZACJA

Osada Lubnów położona jest we wsi Lubnów, 25 km na północ od centrum Wrocławia. Bliskość terenów zielonych oraz sąsiedztwo lasu, tworzą idealną przestrzeń na rodzinne wycieczki, a także dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dojazd do Wrocławia samochodem zajmuje około 35 min. Dobrą alternatywą jest również połączenie kolejowe ze wsi Pęgów, znajdującej się tuż obok Lubnowa. W mieście Oborniki Śląskie, 10 minut od Osady Lubnów znajdują się żłobki, przedszkola oraz szkoły, a także większe sklepy.

Miasta w pobliżu wsi Lubnów:

5 km – Oborniki Śląskie

12 km – Trzebnica

18 km – Brzeg Dolny

25 km - Wrocław

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Kamila Świecik
Ogłoszenie dewelopera
781

Więcej ogłoszeń od Salwirak sp. z o.o.